Květen 2013

Optimus

30. května 2013 v 11:11 | DJMoonRay |  Arty

Pokloňte se velkému Primovi XD

Let's play

30. května 2013 v 11:06 | DJMoonRay |  Arty

Pf, od doby co jsme tohle nakreslila už uplynula nějaká ta doba, ale teď je to můj novej oblíbenej pairing XD

Pokemon - Dokážeš to

27. května 2013 v 13:43 | DJMoonRay |  Music

Ach jo... Já nejsem cvok, opravdu, jen mě udivuje, cos váma dokáže udělat hudba z dětství a významná životní událost. Když jsme se totiž o svaťáku učila na maturitu, řekla jsem si, že bych si mohla pustit jedno to starší Pokemon CD. Se přiznám že pár songů tam ve mě furt vyvolává super nostalgický otáčky, ale číslo 13.... Na to jsme jaksi zapomněla. A najednou když jsem si to poslechla, tak mi došlo že je to o mě, že je to o každém z nás. Je pravda že dřív měla hudba asi víc smysl, když jsme poslouchali takovýhle fláky, naučilo nás to. Takže nebuďte sraby a když se vám něco líbí tak to přiznejte, protože mě tahle píseň bude chytat za srdce celý život.

Good old times

27. května 2013 v 13:31 | DJMoonRay |  Arty

Jestli je něco co nepřekousnu, tak je to ztracené přátelství Megatrona a Optima za jejich mladších let, když se znali ještě jako Orion a Megatronus. Přátelství je jedna věc, ale tohle bylo to přátelství které vzniklo navzdory osudům světa. Gladiátor a knihovník, to jsou ty dva rozdílné světy. Ach jo, už zase poeticky kecám nesmysly.

Wings

25. května 2013 v 13:45 | DJMoonRay |  Arty

Taková lehčí kresbička, to potěší XD

Smokescreen

24. května 2013 v 13:39 | DJMoonRay |  Postavy
Jméno: Smokescreen
Pohlaví: muž
Rasa: Transformer (Autobot)
Věk: to sice nevím, ale chová se jako hormony zblázněnej puberťák
Kde se objevuje: Transformers Prime (tahle verze ovšem)

Ach, kde jsou ty časy, kdy kluci chtěli být hrdiny, vážili si autorit a chtěli opravdu nadchnout své okolí. Tvůrci Primu si zřejmě usmysleli, že nám chybí postava, která by nám tyhle ideály vrátila, a tak se rozhodli dosadit nováčka. Tady přichází na řadu Smokescreen.

Smokescreen se k bandě Autobotů v Prime přidal v průběhu druhé sezóny. Než bylo oficiálně odhaleno, o koho vlastně půjde, tak se lidé dohadovali o Jazzovi a Prowlovi, ale Smokescreen se dostal do popředí debat kvůli jeho charakteristickému číslu 38. Tenhle Autobot totiž pochází už z první generace, ale myslím, že jméno a číslo je to jediné, co mají společné.

V Primu máme hodně druhů povah, máme tu zrádce, zhrzenou ženu, doktora, který trpí komplexem, že potřebuje celý vesmír, a mnoho dalších. Ale co nám tady chybělo? Hyperaktivní pubertální děcko, které si myslí že jeho osudem je lézt Optimovi do zadku. Teď to nemyslím nějak extra zle, ale je to pravda. XD Smokescreen se nám totiž namašíroval do seriálu s tím, že jeho sen je bojovat po boku Optima, nadchnout ho, a jak to teď vypadá, možná se stát dalším Primem, ale to ukáže čas. Smokescreen je v základu mladý kluk nebo dospívající mladík, který hledá svoji cestu životem a své právoplatné místo. Jelikož furt žvaní o tom, jak je jeho osud oslnit Optima, tak získal přezdívku "Destiny child".

Smokescreen je mladý, hyperaktivní a nehorázně ukecaný. Je to ten typ kluka, kterému musíte do hlavy hodit cihlu, aby aspoň na dvě minuty sklapl. To vysvětluje, proč tolika lidem leze na nervy. Ti ho také považují za Gary Stua - Mary Stue v mužské verzi. Jedná se o postavy, které nemají osobnost, vše jim jde od ruky a vše jim projde atd. atd. Musím uznat že Smokescreen se přiřítil jako stíhačka a tak nějak mu všechno prochází, to ano, ale musím říct i něco na jeho obhajobu. Smoekscreen je mladý, a kdo z vás byl v jeho pubertálním věku moudrý? To vysvětluje jeho nezkušenost a možná naivitu. Na druhou stranu je ale velice snaživý, poctivý a tvrdě pracující na tom, aby si své uznání získal. Není například teda Mary Sue jako Bella ze Stmívání, která sedí na prdeli, aby všichni všechno udělali za ni. Smoekscreen je opak, řekl sám i to, že pro tým by udělal cokoliv, a to se stalo.

Popravdě nebýt tohohle hyperaktivního pištidla, tak tým by přišel o Optima, on je jediný, kdo porušil rozkaz a vrátil se. Takže bych ho také nesrovnávala s Rodimem, jelikož, co jsem slyšela, tak ten píše závěť, jen co vidí nepřítele. Také ho zrovna netrápí bezpečí jeho kolegů, to, že se řídíte vesmírem do jisté záhuby, bere jako dovolenou či co. Smokescreen je pravý opak, riskoval mnohokrát život pro své přátelé a projevil nehoráznou odvahu až drzost. Měl možnost stát se novým Primem, ale raději zachránil Optima.

Smokescreen nepatří k nejopatrnějším osobám. Víte, když máte zaměstnání jako roboti v přestrojení, tak není nejlepší nechat nějaké děcko, ať si vás vyfotí. Má také zvyk brát Ratchetovi věci, teď už si vlastně přivlastnil Shape-Shifter, se kterým dělá nehorázné psí kusy. Například zakonzervování Knockouta do zdi. Smokescreen prošel výcvikem Elite Guard, ale byl před válkou pověřen úkolem hlídat Alpha Triona. Což nebyla zrovna nejakčnější práce. Když se přidal k týmu, tak s tím měl jaksi potíže Bulkhead, který si myslí, že ho Smokescreen nahradí, pak se ale jaksi spřáhli. Smokey má také blízko k Bumblebeemu, protože... No jo, děti si hrají, podobné věková kategorie. Kdyby se měly sečíst jeho překvapivé zásahy v boji, dalo by se o něm říct, že trollí Decepticony. Už otrollil Starscreama, Shockwava, Knockouta, vlastně i Megse, ale Soundwave otrollil jeho, když ho odvlekl na Nemesis jako pytel brambor.

Upřímně, je to jedna z mých nejoblíbenějších postav. Líbí se mi jeho obdiv k Optimovi, připadá mi, že v něm vidí cosi jako otce a učitele, a kdo ví, kam to až dotáhne. Má v sobě ten svěží náboj a optimismus, který dnes už tolika lidem chybí a vždycky mi vykouzlí úsměv na tváři. Jenom by asi měl přestat chlastat ty energeťáky, to je asi příčina té hyperaktivity. Jednoduše, Smokescreen je Smokescreen a je jen na vás, jak se s ním vypořádáte.

Art Trade - Snuggle

24. května 2013 v 12:06 | DJMoonRay |  Arty

Tohle je sice art trade, takže to nějak nijak neslouží k mým komerčním prostředkům na reklamu komixu, ale vyvedlo se to XD Jak já miluju spolupráci umělců XD A neboj se Optime ty budeš mít s Megsem děťátko, jen to bude moje verze XD

TFP ponies Rock me

20. května 2013 v 14:17 | DJMoonRay |  Music videos

WOOOHOOOO maturita je úspěšně za mnou. Tak když už jsem v knihovně, tak pošlu sem na blog něco milého. Jedna fanynka mého komixu byla totiž nesmírně ochotná, milá přímo srdcervoucí a udělala pro mě video s motivem mého komixu a mým OTP! SVĚT JE KRÁSNÝ!

I MADE IT!

20. května 2013 v 14:10 | DJMoonRay |  Diary
JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO MATURITA JE ÚSPĚŠNĚ ZA MNOU!

Shocky

15. května 2013 v 10:24 | DJMoonRay |  Arty

Malej a rychlej skic Shockwava .Mám slabost pro jednooký divný zlý vědecký poníky XD

Smokey, I think this is not your destiny

13. května 2013 v 11:38 | DJMoonRay |  Diary

...čas zavraždit Hasbro za zločiny k jejich výtvorům

Sleep well Orion

10. května 2013 v 12:54 | DJMoonRay |  Arty

Jen důkaz toho, jak vás dokáže poznamenat seriál a pak ještě kniha která ukazuje co se dělo před ním. Já, nevím proč, jsme měla vždy slabost pro postavy staršího věku. Byli to totiž vždy zábavní dědové, nebo zkušení mentoři pro své žíky. Alpha Trion patří do druhé kategorie, ovšem moje podivná alterverze.... to je zas o něčem jiném. Jednoduše, když jsem začala číst Exodus, nevěděla jsme že mi prakticky k té knize přituhnou ruce. Od toho se vážně nedá odlepit. Alpha Trion se stal jednou z mých nejmilovanějších postav, a když se konečně objevil v Primu, tak to byl rachot. Dokážu si jen představit to, jak Orion - poté Optimus vyrůstal spolu s ním a učil se od něj. Elita knihovníků XD Žák a učitel, jedna z nejkrásnějších věcí na světě.

Proud of you

10. května 2013 v 12:05 | DJMoonRay |  Arty

Čas zaplavit svět mým OTP a mými pošahanými výtvory XD Tenhle art pochází skoro ze začátku tohohle roku, takže třeba už styl uší není aktuální, ale stejně ho miluju. No vlastně miluju všechny svoje výtvory, to dělaj ty sytý barvy, je to jako droga. Ano, jako vždy oba kluci, takže nechat blbý pindy na někdy jindy XD Soundwave se Starscreamem, a Starscream ještě těhotnej, that's love XD

This is how I think he sleeps...

10. května 2013 v 11:57 | DJMoonRay |  Arty

Jo to už je dávno co jsme kreslila opravdu Transformery a ne poníky XD Když jsem ale vyhrabala starej skic, dokončila ho a vybarvila, tak to byla taková osvěžující sprška XD Z nějakého důvodu mám prostě podezření, že Soundwave prostě spí s chapadlem na krku, nebo omotaný nebo krku nebo či co. Stejně ho považuju za takovou menší chobotničku kvůli těm chapadlům. A těm jeho světlům se prostě nedá odolat.

Me = Twilight sparkle

10. května 2013 v 11:43 | DJMoonRay |  Diary

You're often found diving into a book or spending hours working on that project of yours. It's important that you put in as much of an effort learning as possible so your knowledge will someday come in handy. Because of this, you may sometimes be skeptical of things that you don't have any proof of.

While you tend to be booksmart as opposed to streetsmart, you also tend to be a tad socially awkward, not always sure how well you fit in with your friends or maybe not even having a lot of them in the first place, but you're still a solid friend when it comes down to it and would be there to help any of them with their problems.

Even though you may be talented, you're the total opposite of a showoff, shying away from bragging or even talking about your talents. You don't want the world to think you're a braggart, after all. You're quite humble and modest, but you're also looking for acceptance and praise for your talents.
---
Za to že mi vyšlo tohle může asi moje knihomolství, ale jo to sedí

How could I forget about this XD

9. května 2013 v 13:00 | DJMoonRay |  My videos

Páni tohle je už nějaká doba, jak jsme to jsem mohla zapomenout připíchnout. Je to z minulýho léta, nechce se mi věřit že to bude už rok XD Není to sice video ode mě, ale je to video o mě, takže to dám prostě do My videos. Už je to skoro rok, co byla moje chvíle slávy XD Abyste rozumněli děcka, tak minulý léto jsme se chytla příležitosti a vytvořila pozadí na Youtube pro let's playera Thiefa Tichého a on mi za to i poděkoval takovým krásným videdem a já husa jsme ho sem ani nedala. Jinak thief je velmi příjemný člověk a jsme ráda že jsem mu ten backround vytvořila já, ale ostatní říká video XD

Něco o šiškách

9. května 2013 v 12:47 | DJMoonRay |  Diary

To že jsme pošuk, šílenec, a cvok s nadměrnou fantazií, na to jsme už přišla dávno. Jedním slovem jsem umělec. Znáte někdy ty pocity, když něco doopravdy milujete, jako například seriál, ale pak se stane to, že ho vy osobně začnete ukazovat z jiného úhlu, To je často můj případ, a proto jsem pro svět nebezpečná. S čím totiž příjdu do styku, to jaksi přetvořím k obratu svému.

Například Transformeři, pro někoho dětská blbost, pro někoho epický válečný příběh. Ovšem já z nich udělám poníky a slaďárnu. No vlastně se můžu uklidnit tím, že abych z toho udělala slaďárnu, tak je nemusím ani měnit na poníky. Větší sranda ovšem přichází s okamžikem, kdy na samotné postavy začnete vrhat trochu odlišnější světlo. Nejsem jediná kdo tohle kdy udělal, ale někdy mě to až děsí.

Tohle asi není úvaha, asi spíš zápis do deníku, ale říkám vám, je to prdel když z milého moudrého a tajemného Alpha Triona - učitele optima uděláte úchylného šiškofila XD Smokescreene těš se XD

Bond

9. května 2013 v 10:46 | DJMoonRay |  Arty
Feels...

Quite sound

9. května 2013 v 10:40 | DJMoonRay |  Arty

Smokey s Ratchetem, mohla bych o tom trochu víc požvanit, ale to už jsme udělala na deviantArtu v angličtině, a tady jsme na to moc líná a stejně by mi nikdo nerozumněl XD

Že by návrat?

6. května 2013 v 12:18 | DJMoonRay |  Diary
Že by, že by? Je to zvláštní, dlouho jsem sem nezašla, nebo jsem sem spíš dlouho nic nenapsala, ale lidi sem furt chodí, a já nevím proč. V poslední době mám doma peklo, maturita už neklepe na dveře, ale vrazila dovnitř a mě čeká nová kapitola života. A tak si říkám, proč jsem tohle místo opustila? Hm, neopustila jen jsem ho na chvíli strčila do pozadí. Je to kvůli zde zakázanému slovu tumblr? Nebo deviantArtu, nebo protže na blog.cz jsou často jen pubertální cucáčci? Vím že jsou tu i dobré blogy, dobří lidé, kteří umí psát, kreslit a tak, ale vidím že je tu spoustu lidí, kteří umí jen ječet. Ale přece jen... tenhle blog je můj internetový domov, ani tumblr ho nenahradí, jen se připojí. Možná je na čase se sem zase vrátit a zatopit tu lidem pod kotlem mými neotřelými komentáři na věci. Jo, někdo to přece udělat musí.