Duben 2012

Bubsy – Hrůza herního světa

28. dubna 2012 v 9:58 | StealthKaelly |  Hry
Tak se zase jednou vydáváme na retro výlet do herních 90. let a dneska ne s tím nostalgickým potěšením. Jedná se tu totiž nejenom jednu hru, ale o celou herní sérii, která trpí snad jakýmsi prokletím a zlým voodoo, jelikož tahle herní série si vysloužila titul "nejhorší herní série světa". Mluvíme o Bubsym…

Každý gamer, kterému se tahle hra dostala kdy do ruky pláče agónií, a hlavě ti kteří tím musí projít,a by udělali review. Ano, taková je to hrůza. A jak se sem vlastně tahle divná lítající, ano lítající bez jakýkoliv křídel, kočka v bílým tričku s otazníkem dostala? Herní firma Accolade, která stojí za celou sérií si řekla že potřebují důstojného maskota, který by mohl konkurovat Sonicovi a Máriovi, takových bylo víc, ale nikdo si neudělal takovou nenávistnou pověst jako Bubsy.

Hry během let prošly těmito herními systémy:SNES, Mega Drive/Genesis, Atari Jaguar, ,PC a PlayStation. Hra je v základu plošinovka, platformovka, bohužel ti snaživý lidičkové se očividně snažily o smýkačku, kde budete mít Sonicovi rychlost = recept na naprostý epic fail.

Bubsy in: Claws Encounters of the Furred Kind

První hra trpí tolika problémy, že je prakticky nehratelná. Za prvé, všechna tlačítka slouží ke skoku, za druhé - Bubsy je prakticky neovladatelný, jelikož všechno mu klouže a nevykazuje žádnou váhu, kterou byste měli ovládat. Třetí problém je velice, ale velice nepříjemný. Ať jdete kamkoliv, a kudy chcete, nikdy nejste v bezpečí. Zabije vás cokoliv, ani o tom nevíte. Nepřátelé si vylezou odkud chtějí, ani je nezaregistrujete. K tomu také dopomáhá úplně neužitečná kamera, ta zůstává zafixována na vší zadnci, a tak když třeba vyskočíte tak vás oddělá nějaká potvůrka co si tma jen tak sedí a vy o ní ani nevíte. Také se stu stávají věci jako že jste 10v cm od protivníka, ani se ho nedotknete a najednou je po vás. Opravdu hro, co jsme ti udělali a navíc daly falling damane do platformové hry, falling damage, do skákací hry!

Bubsy 2

Busy 2 je stejná zrůdnost jako jednička, akorát má o něco lepší design, to je ale tak jediné co připsat k dobru. Tentokrát dostanete do ruky i malou divnou zbraničku, které střílí kuličky, bože kdo tohle vymyslel. Nemyslete si, já to hrála… Vím jaká je to agónie, když se s tím snažíte někoho trefit. Musíte se úplně zastavit, což trvá věky, a než to vytáhnete, tak nepřítel odhopsá. Tentokrát si vybíráte levely podle libosti, ovšem hra nám znova lže v tom jak je skvělá, slibuje dvojitý počet ševelů, než který je opravdu k dispozici. Jsou to ty samé levely, akorát na druhé straně….A hra trpí samými problémy jako jednička, PRIMUS WHY DOES THIS EXISTS?!

Bubsy in: Fractured Furry Tales

Poté vyšla další hra… Ale to je jen takový odvar a slátanina předchozích dílů, tomu se ani věnovat nebudu… Breath, breath girl

Bubsy 3D: Furbitten Planet

Primusi… Ty to vidíš. Ze všech her, je tohle největší pain in the ass a utrpení. Bubsy je teď ve 3D, střeste se hráči a dobré herní společnosti! Přichází Bubsy ve třetím rozměru, najde si vás až ve vaší koupelně a bude po vás chtít aby jste tu jeho zvrácenost hráli a užili si to! Už když se na tu hru podíváte, ta hra není dokončená! I někdo kdo hry nehraje a někdy viděl jakkoliv 3D film pozná že ta hra není dokončená. Grafika je na té nejzákladnější úrovni, kterou můžete při vytváření 3D světa dostat. Doslova kostičky a čtverečky ve dvou barvách, tak akorát na šachovnici. A hádejte co, v Accolade byli tak líní, že hlavní záporák je jedna z potvor, které se vám pletou pod nohy v první hře, nebo něco tomu podobného. A za tohle braly peníze? Ale o děj se nestarejte, Bubsyho hry nemají důvod, aby jste se o něj starali. Pohyb je straně pomalý, otravný, skoky také, a to s ena to jen dívám. Opravdu, tahle hra se do mého Playstationu nikdy nedostala a myslím že to zachránilo jeho nevinnost. Protože už jen když to sledujte,e tak cítíte utrpení toho hráče. Opravdu… tahle hrůza se nedá popsat. A to není všechno…. Opravdu nechápu jak tohle mohli vypustit do světa, tohle je beta bety verze hry, krát dvě. Ostuda Playstationu, opravdu to nemůžete shazovat na to, že 3D technologie byla v plenkách, podívejte se na Mária, podívejte se na Crashe Bandicoota, vyšly ve stejném roce! A další věc, Bubsy má otravný hlas a všechny hry, všechny hry to musíte poslouchat každých 10 vteřin!


Proč... proč... WHYYYYYYYY, podívejte se na obal, tam slibují jak je to skvělý a oceněný! GOLD AWARD!To je zločin proti přírodě tohle.... Nevěděli jste co je klamavá reklma?... no teď už to víte

Bubsy…. Uf… K jdený věci se přiznám… Stále mám doma originální cartidge Bubsyho 2 na Sonic Mega Drive, rodiče i očividně mysleli, že ta hra bude zábavná. Víte jako malému dítěti vám to nepřijde. Ale přiznávám se, nebyla to taková zábava jako Sonic. To je tím že každou chvíli bylo po vás. A teď když se na to odíváte o tolik let později… Warcraft help us…

Pony mánie

26. dubna 2012 v 8:35 | StealthKeally |  Diary
No vypadá to, že se blogu teď nějak extra nevěnuju, mám tu pár rozepsaných recenzí, čeká art na poslání a já zatím nic neudělala, za to nemůžu, začala pony mánie. Založení vlastního komixu vám prostě dá tolik vitality do práce, hlavně když to lidi čtou, že pak nemáte čas psát na blog. Abych to shrnula, tak je to vlastně jedna stránka za den, alespoň o takové tempo se snažím. Vlastně už jsem dlouho i nehrála mojí Pokemon Heart Gold verzi, ale zpátky k poníkům. Jak říkám, stránka za den, a k tomu ještě mám v plánu udělat pro všechny profily, to znamená, že ťukám jak datel do klávesnice, abych napsala popisy postav, pak mě bude čekat grafické ztvárnění. Dokonce o to na devu i někdo požádal. A když chci nějakej samostatnej obrázek, tak to odbourá stránku. Jak tak koukám, za chvíli budu mít hotovou první kapitolu a budu si moct dát na chvíli šlofíka se stránkami a dělat nějaký věci kolem. Třeba udělat ty profily, ilustrace a taky mám ještě udělat art trade. No jo sladký pracovitý život umělce.


Transformers Prime - Clip from Armada - No Bulku...

19. dubna 2012 v 8:37 | StealthKaelly |  Diary

Dobře... OH MY PRIMUS. Už jsem toho v téhle sérii viděla hodně, ale jak koukám tak tvůrci mě pořád a pořád dostávaj donových extází a šoků. Takže zvěsti o tom,že Starscream dostane nakládačku, a trdou byly pravdivé, ale od Bulka... Dobře,t o bych nečekala, na jednu stranu ho neviním a nedivím se mu. Ale už teď opravdu vím že tahle epizoda bude painful to watch. That bitch Airachnid vyrazila na lov s armádou svých brouků, co vypadaj jako by vypadly z Hvězdné pěchoty na Nemesis. Teď tam bude ještě Starscream a tohle, bože scénáristi nemučte mě a hoďte sem epizodu co nejrychleji. Popravdě věřím, že to Starscream přežije, jen nevím co s ním bude potom, a vypadá to že si sehnal T-cog, that's good. A prosím nechte Knockouta se konečně vyjádřit k Breakdwonovi a nechte jít do akce Soundwava! Ugh, dlouhý to čekání do nedělního rána.

Nemesis Prime - WHAT THE FUCK MECH!

9. dubna 2012 v 18:01 | StealthKaelly |  Diary
Dobře, viděla jsem novou epizodu, tak rychle jak jsem mohla a WHAT THE FUCK! Když to tak vezmu, tohle je snad úplně první epizoda úplně bez (živejch) Decepticonů. Pan Fowler je čím dál víc větší frajer, Mech jsou čím dál větší zmrdi. Omluvte mou neslušnou mluvu, ale je to tak. Autoboti se v téhle epizodě očividně pobavily, pan Fowler očividně taky. Ale...

Oh my god, proč necháte toho šmejda Silase žít?! Hele už z něj byla fašírka, takže není nutné ho nijak oživovat ani se ho snažit udržet při životě. pochybuju že by ho komunita nějak postrádala. Ten chlap jen věčně stojí, sedí na prdeli, vyhrožuje a dělá že mu patří půlka světové mafie.

Ale co je na tomhle díle nejhorší, ty poslední vteřiny. Bože nechte už Breakdowna být vy grázlové. Mech mu už hodně ublížil, když žil a teď chtějí použít jeho tělo, pro jejich zvrácené a úchylné plány. Nechte ho být! Vraťte tělo Knockoutovi, ten ho dokáže spravit, určitě ho přivést zpátky k životu, takže odpal Mech.


... Tohle je ponižující, potupa, tohle si přece nezasloužil. Mají ho tam vystavěného jako nějakou blbou trofej, kterou si vlastně ani nevybojovali. A to čeho se bojím nejvíc, omg já to vím že to udělají. Určitě použijí Breakdownovo tělo, jako novou schránku pro Silasovu mysl. Ne, drž se od něj pryč ty prasáku nejapnej na koho není nikdo zvědavej. Ale opravdu tohle je hanobení těla a je to nechutné. Vám by se určitě taky nelíbilo, kdyby vás někdo zabil a pak by si z vás udělali loutku.

Když tak nad tím přemýšlím, tak tvůrci si takhle vlastně vymysleli dobrou cestu, jak nás ještě víc napínat. Když se nad tím zamyslíte, tak tenhle díl neměl žádné Decepticony. A celá komunita netrpělivě čeká na Knockoutovu reakci. Tak myslím že po tomhle by opravdu mohl jet na rampage. Ale vymysleli si dobře, jak to prozatím obejít. Teď vidím vlastně několik možných scénářů, jak to půjde dál a co by nás mohlo v pokračováních čekat. Jestli opravdu dají Silasovu mysl do Breakdownova těla, je tu silná možnost že by se s tím Knockout setkal a musel by s ním bojovat. To by podle mě bylo asi nejlepší, protože to vyvolá tu silnou emocionální reakci po které každý fanda prahne. Další pro mě velice zábavná možnost, jak už jsme viděli v "Sick mind", Breakdown by se mohl ve své mysli probrat a zkusit Silase vytlačit. jo to by byla prča tohle. Ale prosím, nenechte Breakdowna jen tak zabít, úplně. Teď to vypadá že by mohl mít šanci se vrátit. No přiznejme si to, Decepticonům se extra nevede. Takže jsem zvědavá co jste vymysleli, hošánkové scénáristi.

When I had you Breakdown...

8. dubna 2012 v 11:06 | StealthKaelly |  Arty
Ach jo, chybíš mi Breaky, pořád... A taky kreslení TF poníků je návykové. Asi jsem chtěla nějak vyjádřit ty pocity které by mohl mít Knockout. Ty vzpomínky na časy, kdy byl Breakdown s ním. Znáte to, ty časy kdy se o něj mohl jen tak opřít, ležet u něj, poslouchat ho, dívat se na to, když zase něco rozbil. Sakra... tohle začíná být zase moc sentimentální. Je to už týden a pořád to přetrvává. Já chci tak moc vidět Breakdowna jak se k němu vrátí. Jsem si jistá, že v komixu udělám něco podobného jako v Primu. Smutnej a osamělej Knockout je prostě tak... hm, neřekla bych hezký, ale zajímavý. Ach jo Breakdown, where'd you go...

Uložila jsem to asi sedmkrát s tím, že to zobrazuje postup kresby. Ach jo Breaky, proč si musel jít? Teď tě budou zneužívat ti šmejdi od MECHU. Přitom s Knockoutem vypadáš tak hezky. Vážně, dva poníci u sebe, jak si spokojeně užívají slunečného podvečera, co může být lepší. Smrk, they are so cute. Mělo být halucinogení pozadí a zase z toho vyšlo něco takovéhleho. Hm, to si vlastně nestěžuju. BREAKDOWN COME BACK! Je jaro, bude léto, nemůžeš tam Knockouta jen tak nechat.

Plnou velikost můžete najít v Galerii


Stamps

5. dubna 2012 v 18:31 | StealthKaelly
Ilustrovaný popis mé osobnosti XD

Me

TV/Movies/Books

Games

Stealth

Transformers


Love these guys

Kde je svoboda, tam jsou sny

5. dubna 2012 v 13:21 | StealthKaelly |  Články a úvahy
Jak říká Optimus Prime "Svoboda je právo, každé myslící bytosti", tak by to mělo i být. Každý by měl mít právo rozhodnout se kde bude žít, s kým, a jak svůj život povede a prožije. A stejně tak by měl mít právo vyjádřit svůj názor. Nikdo by neměl být utlačován za to co si myslí, pokud tím neubližuje ostatním. Já sama jsem byla na základní škole a ještě i někdy teď odsuzována za své názory, ale stále se držím toho, že moje myšlenka je moje a zaslouží dostat se na svět.

Za svobodu se velmi často platí. V minulosti padlo mnoho lidí, kteří se pokusily vydobýt volnost pro sebe, své blízké a národ. Ne-li snad i pro celý svět. Otázkou je, jestli toho jde vůbec dosáhnout. Protože, přiznávám se, že dnešní generace mladých lidí a také starých by potřebovala pořádně přiškrtit na celém světě. Ti, kteří svobody zneužívají k tomu, aby ubližovali ostatním, ti si svobodu říkat si co chtějí nezaslouží. Každý by si měl totiž pamatovat, že ať řekneme cokoliv, může se to velice silně dotknout člověka na kterého to směřuje, ale také na jiné lidi. Nikdy bychom neměli používat možnost volně se vyjadřovat k útočení na druhé. Upřímně je mi z dnešní doby špatně. Když jsem byla děcko, lidé byly slušní. Měli úctu a pokoru, a to ani nemluvím o dětech. Dřív měli děti respekt a byly slušné, dneska vás klidně pošlou do háje. A to je podle mě také důsledek toho, že necháváme některé lidi, aby říkaly až moc a to k tmu nemají ani důvod.

Ano, každý má právo své volby, ale měl by ho ztratit ve chvíli, kdy se z něj stane zbraň k útočení na jiné. Byly doby, kdy lidé nesměli ani pípnout, kdy byly někteří lidé jen otroci a pracovali pro šlechtu. Bez svobody nejsou cíle, sny a život postrádá to čilé veselé kouzlo. Proto myslím, že si naší svobody slova dostatečně nevážíme. Přitom nám dává tolik krásných možností, můžeme být umělci, vědci, policisté, piloti, sportovci, kuchaři, co chceme. Stačí to jen říct, a poté už se snažit a nás sen se může splnit. Kde je svoboda, tam roste štěstí, naděje a kreativita. I z krále se ale může stát tyran, pokud si neuvědomí své hranice. Tím že máme volná ústa, je tu místo pro lži, bulvár, pomluvy a často nejde ani najít jejich původ. A z toho vzniká korupce, slzy a utrpení. Upřímně, kdo z vás věří televizi Nova nebo Šípu? Nebo jinému bulváru? Ano správně komerční televize, dávají "kvalitní" pořady.

Žilo mnoho skvělých spisovatelů, umělců, vynálezců, vědců a mnoho z nich nemělo možnost svůj talent uplatnit, jelikož se o něj nemohli svobodně přihlásit. Za dob středověku se církev snažila udusat i nejmenší známky po vědě a lidském rozumu. Vědci byly prohlášeni za šarlatány a trpěli za své prozření. Když byla okupována naše země, nebo jakákoliv jiná, její život rychle upadal, stejně jako víra lidí. Lidé k sobě mají být slušní, učit se navzájem a ne zneužívat možnosti poslat každého d o zadní části těla. Měli by jsme si velice vážit toho co máme. Protože, pokud je hlas dost silný, dokáže zázraky. Když je třeba, lidé se dokáží sjednotit, utvořit jednotný hlas, z kterého se stane ohromný zvuk a ten dokáže něco změnit. Svrhneme vládu? Spolu ano. Někdo potřebuje pomoc? Společně se to zvládne.

Kdybychom neměli svobodu slova, nemůžeme ani blogovat, nikdo by nic nevěděl a my by jsme neměli žádné ambice. Teď asi zním jako přehnanej vlastenec, nebo něco tomu podobnýho, ale je to pravda. Uvědomte si, jaké má i jedno slovo sílu. Co dokáže vytvořit, nebo zničit. Slova se musí vážit, hlavně když mluvíme k milovaným osobám. Vychutnávejte si svobodu, ale musíte vědět, kde je hranice slušnosti a podělit se o ní s ostatními lidmi.

TFP - Knockout and Breakdown - Never gone

4. dubna 2012 v 23:14 | StealthKaelly |  My videos

Jak tak koukám, tak ztráta Breakdowna mě zasáhla ještě víc, než jsem z počátku myslela. Už jsem nakreslila art, skici, všude s tím spamuju a teď i video. Omg to je po dlouhý době zas pracovistost XD Říkala jsem si, že si pořídím nějaký klipy a udělám video. Klipy jsem pořídila, pak jsem musela stejně nějaký extra dotahovat, a pak mi chyběla k tvoření díla hudba. Nakonec jsem ve výběru zakotvila u Backstreet Boys, nejdřív u Incomplete, ale pak na mě vyjukne v doporučených videích Never gone. Podle poslechu jsem to znala, ale pak jsem viděla a slyšela text a omg. Čas rozhodování a tahle to vyhrála, lol.

Tohle video má vlastně sloužit jako pocta ne jen pro Breakdowna, ale taky pro Knockouta. Říkejte si co chcete haters, ale já prostě věřím, že patří ve všech ohledech k sobě. Vždycky. A Hasbro, Hub a scénárist, by nám měli udělat rradost a ukázat že to Knockouta mrzí, to že mu Breakdown chybí. Tak abych se zatím utěšila, tak jsem udělala tohle video. Prostě mi spolu budou chybět. A jak se zpívá v písničce, i když s ním Breakdown nebude, tělesně tak v srdci ano.

Breakdown (Prime)

4. dubna 2012 v 14:03 | StealthKaelly |  Postavy
Jméno: Breakdown
Pohlaví: muž
Rasa: Transformer (Decepticon)
Věk: u transformerů se to nesnažte určit
Kde se objevuje: Transfomers Prime

Je až neuvěřitelné, jak dokážou být Decepticoni sympatičtí, ale k věci. Okolo 10. dílu Primu se nám představuje dvojice Conů, kteří jsou pověřeni lékařským dohledem na naším, ehm zrezlým lordem Megatronem. Těmi transformwery jsou Knockout a... jeho těžká váha pomocník a asistent Breakdown. Omg XD

Breakdown je už na první pohled velký, svalnatý a silný chlápek, kterého byste mohli použít jako gorilu do své ochranky. Do série přichází v roli asistenta Knockouta, to znamená cosi jako zdravotní bratr, abych to nějak upřesnila. Jsem si jistá, že leštění lordova těla, je určitě velmi účinné Breaky. Už v prvním díle je vidět, že Breakdown neoplývá láskou k Bulkheadovi. Nevím co si udělali, snad byli i přátelé, nebo členové stejného oddílu či co, ale teď jsou tak trochu na nože. Nebo na demoliční kladivo a demoliční kouly, asi nějak tak.

Breakdown je povahou paranoidní, tichý a nikdy ho nevidíte dělat nic k čemu by nedostal rozkaz, nebo k tomu nebyl pobídnut Knockoutem. Také má strach z jejich lorda a věčně ho vidíte s Knockoutem. Mé přirovnání těhle dvou se blíží Timonovi a Pumbovi z Lvího krále.

Breaky už si v seriálu něco zažil, například ho zajali lidé - Mech a od té doby jezdí po zemi s jedním očíčkem. Také ho zamotala do pavučin Airachnid, několikrát už selhala spolupráce s Knockoutem, takže si při souboji vrazily jednu na vzájem, a také došlo na srovnávání kladiv XD Ono to bylo tak že Bulkhead popadl to Primovské kladivo a řekl, že má větší než Breakdown. No ehm, diváci si domyslí kam to asi směřovalo. Přitom kdybyste Breakdowna viděli jen tak, bez známosti, ani by vám nemuselo připadat že je na straně padouchů.Asi ho baví pro zábavu rozbíjet šutry a někdy si rád šťouchne nějakou poznámkou, ale nic víc.

Omg, velká ironie ahead… Když jsem začala tenhle článek psát, tak to bylo ten pátek před vysíláním Crossfire. Kdo viděl epizodu tak chápe, ale jestli jste neviděli, tak následuje velmi silný spoiler. Takže to přestaňte číst. V téhle epizodě totiž Breakdown zemře… Takže opravdu ironie že jsem to začala psát před touhle epizodou. Když postava umře, tak si vlastně uvědomíte, jak moc nebo jak málo k vám přilnula. Vzhledem k tomu, že jsem probrečela celej den, tak myslím že Breakdown ke mně přilnul hodně. Měla jsem ho ráda. Vždycky pro mě bude Knockoutův jediný partner, nejlepší kamarád a něco víc. Nikdo ho nemůže nahradit. Jen je mi opravdu líto, že u toho Knockout nebyla padl zrovna pod Airachnid. Té jsem to přála, ne jemu. Vidět ho na kusy opravdu nebyl příjemný pohled.

MECH jeho tělo našli, určitě s tím něco udělají, a možná se Breakdown i jednou vrátí. Jestli ale ne, tak u mě bude mít vždy místo v srdci. Přála bych si, aby mohl říct sbohem alespoň Knockoutovi a Bulkheadovi. Fandům chybíš Breaky, mě taky a určitě těm kteří byly okolo tebe. Byla s tebou zábava. Jestli se nevrátíš, snad se máš tam nahoře dobře, vždycky jsi byl úžasná postava. Snad se zas jednou setkáš s Knockoutem…

TFP - We will meet again...

1. dubna 2012 v 20:34 | StealthKaelly |  Arty
Opravdu jsem doufala že k tomuhle tam nedojde. Když producenti Primu oznámili, že zabijí postavu do poloviny druhé sezóny, začala jsem přemýšlet a tak trochu kalkulovat, kdo by to mohl být, měla jsem pravdu... Dneska by měl každý fanoušek Transformers vzdát alespoň menší čest, protože nás opustil Breakdown... Každý kdo svůj fandom miluje, by měl cítit nějaké to mentální spojení s jeho postavami, proto by nám to mělo být líto. Já upřímně Airachnid nikdy nevěřila, nikdy, nikdy se mi nelíbila, a vždycky jsem fandila tomu kdo šel proti ní. A teď se mi to potvrdilo. Jí oplakávat rozhodně nebudu, ale Breakdowna, a každého jiného ano, protože oni si to zaslouží. Breakdown mi bude nehorázně chybět. Měla jsem ho ráda, ani nespočítám kolikrát mě dokázal rozesmát. Vím že nebyl někdy zrovna nejbystřejší, ale byl úžasná postava.

Tak moc bych si přála, aby se vrátil. Hasbro si s námi zase pěkně hraje. Strašně mě ale mrzí, že když k tomu došlo, nebyl u toho Knockout. Stejně jako když přišel Breakdown o oko, tak u toho taky nebyl. A já si moc přeju vidět, jak na to bude reagovat. Prosím Hasbro, už jste podělali smrt postavy v TF3 s Ironhidem, neudělejte to i Breakdownovi. O bože takovou depresi a probrečení toho všeho mi přivodil kdysi dávno Shadow a poté EDI. OH MY GOD, proč mu to udělali... Já nežertuju, já celej ten díl probrečela a skoro teď i celej den. A celej fandom pláče se mnou. Tady je vidět, že je to jiné než s filmy. Když tam umřel Optimus, tak lidé neplakaly, ne takhle. Navíc Optimus s počtem znovuzrození trumfuje Ježíše. Filmy prostě neměly tu duši. Vážně ale musím přemýšlet nad Knockoutem. Možná nám teď taky odhalí co se stalo mezi Breakdwonem a Bulkheadem, ten snad taky projeví nějakou reakci až se to dozví. Ale Knockout... Ti dva prostě patří k sobě. Malej a velkej, červenej a modrej, drzej a opatrnej... Jak je od sebe mohli odtrhnout? Přišly spolu, kam šli tma byly spolu, Breakdown byl jeho asistent. A já silně věřím že i dobrý přítel a možná něco víc... Copak může být nějaké Hakuna Matata, když je tma jen jeden? Pumbu byste od Timona taky nevzali! Ano, i Decepticoni si zaslouží úctu! Jestli se Breakdwon nevrátí, doufám že na nás na něj nenechají zapomenout. Že si ho bude Knockout stále pamatovat, mluvit o něm a jestli i on v Primu i zemře, tak se s nním znova jednou setká. Nevím kdy, ale ať na něj Breakdwon čeká. A jestli se Breaky už nevrátíš... Tak s tebou byla zábava, měli jsme tě rádi, měj se dobře takm kde jsi teď, Knockout tě tam jednou najde....

Plnou velikost můžete najít v Galerii