Pod kapucí

29. dubna 2011 v 10:04 | StealthKaelly |  Články a úvahy


Protože zrovna procházím docela nepříjemnou depkou, která se mísí i s ženskou povahou, tak si chci trochu zlepšit náladu psaním. Už jsem se tu dřív zmiňovala o takzvaných "goggles", velké ochranné brýle na pásku, protože je to kus oděvu který se mi opravdu líbí. Dneska zabrouzdám k dalšímu velice skvělému typu oblečení - mikina.

Mikina je vlastně takové šikovné propojení svetru, nebo bundy s tričkem. Pokud budeme mluvit o těch které jsou delší až pod pas, mají jednu velkou kapsu a nahoře jsou vybavené kapucou. Z nějakého důvodu mě tohle to oblečení vždycky přitahovalo, je v tom tajemnost, osobitý styl, celý se do toho nahoře schováte, můžete založit ruce do kapsy a ještě se zahalit do kapuce. Je v tom jaká si tajemnost, protože lidi vám nevidí přímo na tělo, kryje ho a navíc jste příjemně v teple. U mikin oceňuju tu šikovnost, že na sobe nemusíte mít 10 věcí, abyste byly v teple a pak je sundávat.
Já si jednu nedávno pořídila a byla jsem tím přímo unešená. Mikiny jsou tak pružné, teplé, příjemné na nošení, nelezou na horu a vy si můžete klidně jít. Když chcete tak si zahrajete na Kennyho tím že si přitáhnete kapuci. Nebo se z vás může stát Jedi, nebo Sith, kapuce prostě nabízí takových možností a vy si přitom připadat, jako byste na sobě měli dlouhé, trošku silnější tričko.

Další milá věc co jsem zjistila, a taky mě to překvapilo je že z té kapsy vám věci těžce vypadnou. Jsem si říkala, kam dám
MP4 a mobil? Z tý kapsy to určitě vypadne, a ono nic, pohodlně si to tam sedí. Navíc tím že je to jedna kapsa, ne dvě vedle sebe, tak tam toho narvete hodně. Kámoš v tom fasuje PSP XD Ovšem "fasuje" obrazně, takže ho tak přepravuje často :) Další jeho specialita, natáhne kapuci a spí na lavici, pak zvedne hlavu, kterou má rudou jako by mu po ní někdo přejel žehličkou.

Aby jsme se znova dostali k tvorbě, jak u mě bývá zvykem, možná proto tyhle články čtete, tak i tam je jedna postavička obdařená mikinkami. Jednoduše když máte postavu, která se musí umět hýbat, ovládat bojové umění a mít vždycky něco potřebného po ruce, tak mikina je prostě úžasná. Založíme věci, natáhneme kapuci, a můžeme si hrát na nindžovské poslání. Až na to, že Baji Quan není nindžovský styl, takže tuhle variantu Kyle asi nevyužije. Vlastně tam mám víc postaviček s mikinami, co na to říct, jsem tím posedlá XD Navíc když máte postavu s mikinou jako hlavním oděvem, tak se lidé zajímají i o to co je pod ní. Jestli tričko nebo třeba nic. To jsou ceněné okamžiky v příběhu, když se tyhle věci odhalí. Všimněte si toho někdy když procházíte diskuze zarytých fandů postav.

Tohle je takový odpočinkový článek, tak nebude tak rozsáhlý. Nevím který druh mikiny je lepší, jestli se zipem, nebo bez něj, to záleží na každém člověku zvlášť. Pokud jste to nevěděli, tak mikina se v angličtině řekne "hoodie". Tohle slovo vzniklo od slova "hood", což znamená kapuce, takže když řeknete hoodie, tak myslíte opravdu ty s kapucí. Jsem si říkala, ať na tuhle poznámku nezapomenu.

Takže tohle byl další speciálek o jednom z mých oblíbených druhů oblečení, tak snad vás to zabavilo, a teď můžete zase dělat něco užitečného než číst moje nesmyslné články, tak zatím :D Když tak nechte názor :) Zdar :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama