Ty jsi kluk, nebo holka?

13. března 2011 v 20:29 | StealthKaelly |  Články a úvahy
Jen tak pro zábavu, nepřipadá vám směšné a zábavné vidět, číst, nebo poslouchat lidi jak se dohadují, o tom jestli je ten človíček támhle kluk nebo holka? Mě už popravdě jo. Žijeme v době, kdy kluci mají klidně dlouhé vlasy, a hlavně mangách, anime a podobně vypadají často jako ženské. Já sama vím, jak jsem si dělala srandu s kámoškou, když mi ukazovala ty její japonské zpěváky, a říkala že je to kluk. Teď to lidi říkají mě.

Od té doby, co jsem si do tvorby přivedla Shana, a jelikož jsem zvyklá kreslit ve škole, tak kamarád si nemůže odpustit říkat, že všechny moje postavy mají opačné pohlaví. Jednoduše mu nemůžu do hlavy vrazit že Shane je kluk. Dlouhé vlasy = rovná se ženská, tak to bere USA (mu tak říkám). Navíc jsem Shanovi přidala i docela jemné rysy v tváři, takže hoši teď tráví čas tím že hledají, kde má prsa. Popravdě mi to nevadí, jen jsem nikdy nečekala že tohle dilema budu řešit s někým.

Vlastně tahle věc se stala jedním snad z nejlepších vtipů, které v sérii mám v plánu používat. Kámošovu iniciativu převzal Justin, ale Shane nám zůstává, kvůli němu to přece vzniklo. Když si vytvoříte dvě úplně rozdílné postavy, tak máte neomezené možnosti, hlavně v humorné oblasti. Začínají jako nepřátelé, jenže pak se spřátelí, typické. Sranda ale je, když jednomu z nich dáte bisexuální orientaci a ten se do toho druhého zamiluje - Shanův případ. Což je vážně zábava, protože už na to mám se známým tolik vtipů, že by to vydalo i knihu. Zajímalo by mě, jak se na tohle lidi chytí.

Vzhledem k tomu že všechny své postavy (teda téměř všechny) hluboce miluju a starám se, aby si lidi nemysleli, že jsem líný tvůrce, tak se snažím o jejich co nejlepší ztvárnění. Kamarád mi říká, že kdybych možná ubrala trochu detail, bylo by to lepší. Když už, ale když něco takového rozjedete musíte v tom pokračovat. Původně byl Shanův a Justinův vztah jako led a oheň, každý na jedné straně, a to že spolu něco mají byl jen vtip. Jenže já hodně prvků zakládám na jednom vtipu nebo nápadu a pak se rozvíjí. Takže i tohle musím domyslet, protože je mi líto, opravdu líto, takový nápad odhodit.

Vždycky mě udivovalo přátelství mezi muži a kluky, jsem holka a tak je to pro mě ohromně fascinující a zábavné. Jenže když jsem se konečně dopracovala k dokonalosti povahy u Shana, tak jsem si uvědomila, že snad žádná postava kterou jsem kdy viděla, nebo aspoň vytvořila já sama, nepotřebuje tolik psychické podpory a lásky jako zrovna on. Každý víme, že když potřebujeme utěšit a nikoho nemáme a cítíme se osamoceně, tak hodně rychle přilneme k prvnímu kdo nám projeví alespoň nějakou náklonnost a něhu. Dobře, tady je to víc lidí, a Justin nebyl první, jenže ten s Shanem sdílí takové zvláštní přátelské pouto. Jakmile jednou zahájíte přátelství, tak bude růst a sílit, a s Shanovou orientací není těžké pochopit, že se pak do přítele klidně zamiluje. Jenže tady je ten problém. Shane je na oboje, Justin jen na holky, tak jak chcete odůvodnit, že s Shanem klidně spí? To není zrovna lehký úkol. Někdy si říkám, proč nedělám psychologa, když si takhle vymyslím nápady, které pak musím řešit.


Možná bych měla udat několik příkladů, aby ten humor byl jasnější pro všechny... to bych musela ale nejdřív najít nějakej odpovídající. Někdy sem asi dám nějaké ty vtipy. Po čase, aby to nebylo tak jednostranný, tak se začala přidávat obrana proti Justinovi. Aneb léčba šokem. Začali se dělat vtipy na to, že Shane začne Justina přesvědčovat že s ním čeká dítě a tak ho odnaučí říkat, že je holka. na to tu takovej jeden vtip zapsanej mám.
Shane: Justine mluvíš se mnou?
Justin dál leží zabalený v dece a neodpovídá
Shane: Tak mluvíš?
Nic, Shane do něj prstem štouchne
Shane: No tak jo já vím že jsem to posral tím, jak jsem tě přivázal k edimu za kolo, když zrovna startoval, ale mluv se mnou, tohle je důležitý
...
Shane: Mám tu maršmaloun
Justin:... tak co je?
Shane: Víš tak jsem si říkal, jaká se ti líbí barva, a jména?
Justin se posadí: Proč?
Shane:No když budeme spolu mít to děcko, tak aby se nám líbilo oboum.
Tohle je třeba příklad jednoho z těch vtipů, a teď k ilustracím.


Vypadá jako ženská?

Co může být krásnější, než když na vás kamarád takhle skočí? Ty dlouhý vlasy dělají svoje. Ale popravdě ti dva jsou roztomilý spolu XD

Fajn, tak jsem vás zase trochu nudila svými úvahami, a klidně nechte komentář, budu ráda :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 classy evening dresses classy evening dresses | E-mail | Web | 12. ledna 2013 v 14:44 | Reagovat

Took me awhile to read all the comments, but I really enjoyed the article. It proved to be very useful to me and I am sure to all the commenters here! It's always nice when you can not only be informed, but also engaged! I'm sure you had fun writing this article.
http://www.speakdress.com

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama