Goggles love <3

17. března 2011 v 9:20 | StealthKaelly |  Články a úvahy
Kdo říká, že brýle jsou pro šprty ( mimochodem bez těch byste něměli internet, tak bacha), jsou hnusný a každej kdo je má je magor, tak ho upřímně lituju, že mu chybí fungující mozek. Brýle jsou super, a hlavně takzvanné goggles! Nechápu proč, ale goggles - ochranné brýle se ve světě staly velkým hitem.


Lidé milují hlavně letecké (aviator goggles), a objevují se v mnoha médiích. Přinejmenším v každém druhém anime je aspoň jedna postavička která je nosí. Jsou to velké ochranné brýle na pásku, které často nosí na hlavě, než si je v případě dá na oči, a nebo se nosí na krku. Když jsem byla malá, tak jsem už tyhle věci zbožňovala. Jsou velké, pěkné a v reálném životě bizardní XD Ale každé postavičce dodávají šmrnc, jakmile si je nasadí. Pokud ovšem potom nevypadá jako moucha CC. Jednoduše úžasná věc. Jediná škoda pro mě, že já si je akorát vážně můžu dát na hlavu nebo pověsit na krk, protože je nijak nevyužiju.

Goggles jsou skvělá věc, když si hrajete s designem. Přidáte ještě šálu, bundu, rukacvice, pár serepetiček a máte pilota. Nebo bízárně vypadajícího pošuka... V Shanově případě... No taky vypadá jako cvok. S těmi dlouhými vlasy, brejle na očích a cigáro v hubě, tak vypadá jak nějakej blázen. Opravdu mě někdy štve amrzí, že v normálním životě se tady v Česku oblíkáme tak obyčejně. To mi sice určitě bude chtít někdo vyvracet, ale já vždykcy milovala oblékání ve stylu fantasy a sci-fi. Tam nikdo nevypadá obyčejně. Nosí vysoké boty, uniformy, bundy, dlouhé pláště, šály, i goggles, a spousta pěkných doplňků. Prostě v reálným světě vypadá všecho tak obyčejně. A nesnažte se mi namluvit, že dnešní móda náctiletých někam spěje. Když klukovi koukaj slipy a kalhoty má někde u kolen, tak mám chuť říct: Vypadáš jako debil, a nebo dokazuješ že jím si. To přece není styl oblečení! To je lenost zapnout si pásek! Nicméně o lenosti a tuposti dnešní náctileté generace bych toho mohla napsat tuny. Dnešní lidi v těhle letech často nemají žádné zájmy a jen se tak poflakují životem.


Asi bych se měla spíš vrátit k veselejšímu tématu. Goggles se dají také velice pěkně využít v tvorbě. Přece jen když je máte na očích, tak se lesknou, odrážejí světlo a člověk pod nimi může skrýt i oči, což je výhoda. Jak to tak vypadá, tak všechny takovéhle články budu psát okolo svých postav, protože s tím mám zkušenost a nikoho tu určitě nebude zajímat, když budu citovat řádky z Wikipedie. Takže to pojmeme umělecky. Jedna z mojich postav, která goggles má je Shane, já vím že u něj trávím hodně čau, ale udělala jsem ho prostě zajímavýho xD Až budu psát o zrzcích, tak příjde Justin a až o blbcích, tak Ben. Jedno jsem se ale naučila, dlouhé vlasy a goggles, je vražedná kombinace. Shane nepatří zrovna k extrovertním postavám, a tak nesnáší když se mu někdo dívá do očí. Dlouhé vlasy mají výhodu, protože dokážou skrýt pláč, nebo aspoň slzy, jestli nezačnete ihned řvát, naříkat a kňučet. Goggles to dokážou taky, ale pak nebudete nic vidět xD Takže když vymýšlíte postavu, je důležité vidět, jakou bude mít povahu, protože pak je důležité tomu přizpůsobit i vzhled.

Ani nevíte, jak mě baví vykecávat se o tom jak pořád failuju v tvorbě XD A taky že ráda počešťuju anglická slova. A teď ta nejlepší věc na googles, dají se využít k boji XD (ne vážně XD)

Za prvé, můžete s nima oslnit nepřítele, když se postavíte proti slunci.
Za druhé můžete soupeře šlehnout páskem!
Za třetí, hoďte je po něm, když zasáhnete hlavu bude to čistý headshot!
Za čtvrté, svázejte mu jimi ruce!
Za páté, nasaďte si je a ukažte jakej jste frajer, nebude schopen slov XD
Navíc, když je nehodíte, ale dobře natáhnete a zamříte, máte skvelej projektil XD

A teď k jejich mírnějšímu využití. Přidejte jim nos a přimalujte oči, dejte pusu a máte skvělého nového kamaráda. Nabídněte je vašemu pejskovi, a může vstoupit do letectva.
Když vás nudí sedět a poslouchat, přimalujte si realisticky oči, nasaďte si je, a ostatní si můžou vykládat a vy klidně spát. Nemáte kostým na Halloween, s goggles můžete jít za pilota a nebo mouchu!
Ale teď vážně děcka, tohle raději nezkoušejt, hlavně ty úočné věci. ti starší to snad pochopí, ale opravdu nezkoušejte to.
Takže to bylo o jedné z dalších věcí, které mě zajímají, a pro vás snad trochu dobře využitej čas. Zatím :D A nechte nějakej komentář prosím :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama