Březen 2011

Anime

17. března 2011 v 17:58 | StealthKaelly
Seznam anime, u kterých je na tomto webu přístupná má osobní recenze :)

B
- Beyblade - původní série

Beyblade Metal Fusion

17. března 2011 v 17:54 | StealthKaelly |  Anime


Když jsme byli děti, hráli jsme si s Pokemony, Digimony a pak přišel další fenomén - Beyblade. Každý chtěl svůj vlastní, aby ukázal jaký je machr, a že vám to natře s plastovou káčou. Stejnomené anime tomu dopomohlo ještě víc a Beyblade se stal velice významnou součástí mého dětsví, a velmi zábavnou. Beyblade byl úžasný, napínavý, vtipný, a něco co tu ještě nebylo. Každé dítě to milovalo, ale teď je tomu už 10 let, a já teď právě dokoukala první řadu jeho nástupce: Beyblade Matal Fusion.Oh yeah!

Původní Beyblade měl celkem tři série, každá s poněkud jiným dějem a hlavě animací, a vždy přibývali nové postavy. U nás se odvysílali jen dvě, ale já na to nadšeně koukala na němcích, protože i když jsem tomu nerozumněla nemohla jsem si pomoct XD Od Beybladu jsem po čase ustoupila a vrátila se k němu někdo okolo roku 2007 myslím a znovu jsem od něj odešla, když se začala rodit nová generace. A já objevila Stealth. Beyblade je legenda, Tyson, Max, Kenny, Ray a Kai, byla ta nejlepší banda světa. Proto mě nová série asi zpočátku poněkud oodradila, protože jde o opravdu svěží nový start, který sice kráčí ve stopách svého předchůdce, ale je to jako paralerní vesmír. Místo abysme nadále následovali Tysona, tak přihází Ginga (doufám že se to jeho jméno tak píše, všude to píšou jinak). Tyson byl tvrdoravý a zábavný amatér, který hru miloval. Ginga ji miluje taky, a má některé Tysonovi manýry s jídlem, ale očividně je od začátku na vyšší úrovni a vyhrává.

Když jednoho dne příjde do jednoho z měst, potká malého (opravdu malého) chlapce Kenta, který má problémy z místní bandou grázlů Face Hunters (takže náhrada za Blade sharks v původní sérii). Tato série přidala prvek zvaný Bey Points, jak moc vyhráváte tolik máte bodů. A Face Hunters se baví tím že je berou od slabších hráčů. sice si za ně nic nekoupíte, ale máte za ně respekt. Ginga jako správný hrdina Kentovi pomůže a začne se s ním přátelit. Ve Face Hunters se potkáváme s ohromným, mohutným a možná obtloustlým Benkeiem. Už v prvním díle je vidět, že to není takovej tvrďák jak se snaží tvářit, a nepromine Gingovi jeho potupnou porážku. Celému gangu vede Kyouya (ano tenhle je náhrada za Kaie), který začíná vymáhat indformace o Gingovi. Nechá unést Kentu, a Ginga je nucen ho zachránit, přičemž bude muset bojovat proti asi stovce bladů najednou. Přitom si klidně stoupne do prostřed arény, lítá to okolo něj a jeho to ani nezajímá XD Zápas vyhraje, protože věří v takzvanou "Blader spitrit" každého pravého hráče. Příběh se postupně rozvíjí a přicházejí další hlavní postavy. Madoka je majitelka obchodu s beyblady a očividně přebírá Kennyho místo. Benkei a Kyouya jsou zábavná dvojka, protože Benkei je na něm úplně závislý a
velmi emocionální a později se také přidají. Popravdě Kyouyou mám raději než Káje, protože tahle postava ukazuje city mnohem lépe.
Postavy nejsou protivné a není těžké si je zamilovat, ale děj je o něco jiný než v původních sériích. Tam se do desátého dílu dal dohromady tým a jelo se na turnje, tady ne. Do desátého dílu se také zformuje banda ale za jiným účelem. Ukazuje se, že Ginga má jakousi temnou minulost, a hraje v tom hlavní roli blader Ryuga, který vládne ohromnou silou. Celý příběh je do posledního dílu vysvětlen, a děj se hlavně zabývá zastavením Ryugy, a souboji po celém Japonsku. Nám dřív známá BBA se změnila na WBBA, a ti uspořádali "Survival battle", kde se měl ukázat jen jeden vítěz. Ovšem to není tak snadné. Další hlavní záporná postaa je Doji, zbohatlík (popravdě hroznej slizák D:) , který vede zákeřnou organizaci "Dark Nebula" ta je s pojená s Ryugou. Najdou speciálního hráče YU, který Survial vyhraje a WBBa mu tak musí splnit jedno přání, jakkékoliv. on se rozhodne zhájit turnaj zvaný "Battle Bladers", aby se ukázali ti nejlepší hráči. Celý děj se poté motá okolo toho aby všchni nasbírali 50 000 bodů (což je opravdu hodně) aby se mohli účastnit, protože na konci čeká Ryuga. Ginga je posedlý tohou Ryugu i jeho temný zakázaný blade porazit, je to ale dlouhá cesta, na které bude potkávat spoustu nepvých přátel i nepřátel.


A teď přestanu spoilerovat a něco o Beybladech samotných. Původní série měla plastové Beyblady, tady se bojuje s kovem. Blady jsou kovovoév, nebo železné teď nevím, a jejich bitvy jsou i snad o něco drsnější než původní. Styl bojovníka se zákládá na jednom z různých typů Bladů - attack, defense, stamina a balance. Přitom každý styl nabízí něco jiného. Nemůžu říct že se mi nové blady nelíbí, jen když vytáhnete hlavu od původní série, možná vám budou připadat obyčejné a ošizené. Ale když jich uvidíte více, poznáte mnohem více detailů. Hlavní věc, zmizeli legendární torové, u nás se jim říkalo duchové v angličtině Bit Beast. V bladu sídlil v Bey chipu, ten ale nahradila část "Face". Nedá se říct, že by mystické potvory zmizeli, naopak, zůstali, ale v jiné podobě. Původní měli bizardní vzhled, brnění, zvláštní barvy, tady jsou jednobarevní většinou jako v původní sérii. Nemají žádné zvláštní rysy. Když řeknete vlk, je to prostě... vlk. Ne žádná zmutovanost jako tenkrát Wolborg. Co mě zaujalo, je to, že tentokrát jsou všechny blady a i jejich"duše" pojmenovány a vybzobrzeny podle hvězdných znamení. Co najdete na obloze, najdete i v beybladu. Tyson jako hlavní postava měl modrého draka, Ginga má modrého Pegase, který má o hodně elegantnější styl boje když se ukáže. Dále tu máme střelce, lva, býka, vlka, tříhlavého draka, blížence, panu, orla a další. Grafika ja přitom často nádherná když se ukážou. A jsem ráda že tahle séri se spíš drží Beyblade a G revolution, a ne V-force, protože tam byly bitvy opravdu únavné a nudné.

Teď něco k postavám. Jako každé anime je tu spousta bizardností. Série si zachovává humor a sportovního ducha, ale u

některých postav vážně jen budete čumět, nebo se klátit smíchy. Zajímavé je, že původním sériím dávali američani při překladu americká jména. V téhle séii zůstala japonská. Ginka je na místě Tysona, ale narozdíl od něj není tak otravnej a přehnaně tvrdohlavej, což někoho dohánělo k šílenství. Kyouya je na místo Kaie, ale je příjemnější. Ukazuje city a že se umí bavit a nepotřebuje k tomu celou sérii jako Kai, a nechat se utopit na Bajkalu. Kenta je na místo Maxe, taky veselej a malej. Bože všichni jsou v týhle sérii tak mrňaví, porovnejte je s tátou Ginky. Kenta je sice mrňous ale bojuje velice dobře musím uznat, nečekala jsem že bude mít takovou výdrž. Benkei nahrazuje Raye, ale povahou vůbec ne, funí, bučí (doslova), a popakuje bull, bull, bull, a je přímo úchylnej na Kyouyu. Je vidět že jsou dobří přátelé, a když ale vidíte, jak je přecitlivělej, musíte se smát. Poté přihází další různé postavy, a musím říct, že mi v téhle sérii žádná nevadila, všichni mi byli sympatičtí, nebo mě bavily, kromě záporáků. Jedním z extrémů postav je Tetsuya. O tom se prostě musím zmínit, protože tenhle je posedlej krabama, vypadá jak bezdomovec a chová se jak výstední herec někdy. Co jsem postřehla je jak mění hlas, jeho normální hlas se najednou změní na hluboký a smyslný, a vykládá samá nesmyslná slova jako: crabawhat, crabby a podobně. Hodně jsem se u něj zasmála, protože i když je to takový blázínek, tak mi připadá zábavné jak se plíží a šmiká prstama jako rak klepety okolo ostatních postav. Dále mě velice zaujal Tsubasa, jo ty dlouhý vlasy jsou boží XD Takovou čestnou postavu jsem přesně potřebovala aby byl dojem úplný.

Metal Fusion má jako původní série prnívhc 51 epizod, a pokračuje druhou sérií, ta se ale nerestartuje od první epizody, ale počítá se jako další padesátka. Co mě ale potěšilo je, že druhá série zavádí starý systém týmu a turnaj, takže až bude v angličitně tak se ráda podívám :) Sice to není klasika s Tysonem, ale rozhodně to není ostuda. Podle animace jednoduše poznáte že jde o Beyblade. Takže ulítlé účesy a hráčský styl oblečení. aApozadí jsou často pěkná, sice to není umělecké dílo, ale zavání to tím starým dobrým způsobem. Narozdíl od první série nejsou v ději žádné zpívané písně, ale některé znělky opravdu zní příjemně.Beyblade se dokázal vrátit, nově a mě se líbí :) V originále se série jmenuje Metal Fight Beyblade, a já jsem zvědavá, co ještě předvedou.

Originální název: Metal Fight Beyblade
Anglický název: Beyblade Metal fusion
Rok premiéry a doba vysílání: 2008 - současnost
Žánr: animovaný, komedie, sport, fantasy, akční, dobrodružný
Tvůrce a režisér: napsal Katsumi Hasegawa, režisér Kunihisa Sugishima
Počet epizod: 51, série stále pokračuje druhou částí
Počet sezón: 2 - možná se dají očekávat i další, + film

Stealth 2 - Rivals

17. března 2011 v 11:18 | StealthKaelly
Photobucket

Jak to tak vypadá, tak dokážu ještě pořád dělat divy, i bez tabletu XD Shane - hnědý vlasy, Justin - zrzek, ať se orientuje xD Jen tak pro zajímavost, kterej se vám lívbí víc? Pro plnou velikost - klik na obrázek.

Shanova záliba

17. března 2011 v 11:01 | StealthKaelly |  Články a úvahy

Tohle je už opravdu zajímavý, kolik se mi naskýtá příležitostí napsat něco co má cosi společného s Shanem. Příště se už musím věnovat někomu jinému xD Jestli jste tu už někdy byli a něco četli, tak víte že nepíšu jako většina ostatních, kouření škodí zdraví, smrdí, ať toho nechaj, já píšu z osobní perspektivy, a jestli jste tu nebyli tak vám to teď říkám. Takže vzhůru na nové téma. A tady Bender nám dopomůže ukázkou.

Kouření je zvláštní věc, nemám ho ráda, smrdí to a zabíjí lidi, byly bych ráda kdyby lidé nekouřili, jenže jsme tvrdohlavá rasa, co si kvůli příjemnému pocitu nechá zničit tělo. Navíc, všimli jste si někdy jaký jsou ti co kouří ve filmech a podobně drsňáci. Strčí cigáro do huby, zapálí si, vyfouknou obláček a řeknou: "To je dneska podělanej den." Takže kouření je někdy milně vnímáno jako projev mužství. Teď se zase dostanem k postavičkám. Tam kouří jen kapitán Cummings a Shane. Jak známo každej správněj kapitán lodi, musí tvrďácky kouřit balené drahé doutníky, aby měl respekt přece. Aby se mohl zklonit a fouknout to podřízenému do obličeje. Vlastně se k němu pak přidá i admirálka, co kouří tyčinky, takže nahoře se kouří a zaměstnanci to pod nima čichaj xD

Tak ale pozor, to jsou dospělí lidi! Ne děti! Všimli jste si jak je tahle doba zkažená?! Dneska můžete klidně potkat 12 letý děcko s cigárou v puse a klidně vám řekne ať vypadnete, a i hůř. Z tohohle je člověku na zvracení, copak si to rodiče neumí ohlídat?! Já sama jsem cigaretu ani neměla nikdy v ruce, a jak vidíte tak žiju. Takže děcka koukejte se napravit!

Další věc, někdo to používá na zvládnutí stresu. Tohle už je Shanův případ. Kdyby jste totiž jako malý přišli o rodiče, odtrhli vás od rodiny, a pak vás děti v děcáku šikanovali, tak byste to neměli lehký psychicky zvládat. Navíc pak ještě utečete a pak se dostanete pod ruku šmejda co vás jen využívá a mlátí, Shane jednoduše neměl lehkej život. Takže u něj se dá pochopit, že potřebuje nějakou tu duševní zpruhu, aby si udržel zdravý rozum. Což ale neznamená, že kouření je řešení životních problémů. Nejlepší by bylo nepropadnout mu vůbec, a najít si jiný způsob jak věci po duševní stránce zvládat. Přece jen platíte tím nějakou tu hodně vysokou daň. Ničíte si vlastní tělo, a otraujete lidi okolo sebe. Myslím vlastně že to druhé Shanovi nevadí... Další hodně nepříjemnou věcí je, že jako každé závislosti se toho hodně špatně zbavuje. Na to máme s kámošem několik vtipů. Příklad:

Ben: "Shane máme tu pro tebe nikotinové náplasti."
Shane:"Bene nepotřebuju nikotinové náplasti. Kouřím."

A další tomu podobné, kuřák si prostě najde způsob jak vás uchlácholit, abyste se nesnažili ho od jeho milované tabákové tyčinky odtrhnout. Sama vím z vlastní zkušenosti s kamarádem. Shane je ale jako kuřák přece jen něčím vyjímečný. Nesmrdí mu ruce po nikotinu. Je totiž těžké aby vám tím ruce načichly, když celý den nosíte rukavice, a večer se vám do toho před spaním nechce. Jen teda nevím, jak je na tom s těmi dlouhými vlasy. Ty načichnou určitě. Takovýhle detailů si já osobně všímám až po vytvoření postavy... Hold každý má nějakou závislot. Vemze si například Justina, ten je závislej na cukru, dokáže přímo sežrat 5 pytlů Marshmalownů denně a taky ho od toho nikdo neodradí. Ale z toho co jsem se dozvěděla ve škole, je to jedno z nejhorších svinstev co můžete dát dítěti, i když Justin není dítě. Ale opravdu podívejte se někdy na složení a pak to všechny ty éčka znamení a rozmyslíte si kupovat jojo medvídky malému dítěti. Sice to není taková hrůza, ale normálně by vás to nenapadlo.

Když jsme u těch sladkostí, tak si vzpomínám na jednu věc, kterou si určitě taky pamatujete. Dřív se totiž prodávali žvýkačky, které byly dlouhé bílé a zabalené do obalu co vypadala jako papírový obal cigatrety. Jak řekl Osvald ve filmu "Lucie postrach okolí. ": "Ééé ty jsou žvýkačkové mami." Ani nevím proč, ale z trhu zmizeli. Jenže já zvědavá, co kouká na nejrůznější věci, jsem na YouTube viděla starou reklamu Flinstounů na cigarety. Flinstounů! A nebo v americe se prodávají "cigarety", takže sladkosti na kterých je SpiderMan a podobně. Amerika je zvláštní země. Takže děti raději žvejkejte žvejku, než šňupat cigaretu.

Problém jak lidi odnaučit kouření se snaží vyřešit mnoho lidí a společností. Ale moje řešení nepotřebuje žádné speciální prostředky. Shana jsem v příběhu odnaučila lehce, docela. Něčemu špatnému se odnaučíte, když vás to poznamená, když vidítě, že jste mohli být blízko smrti. I když existují i takový machři, co si jen rukou oklepají bundu od drobků a jdou klidně dál. Shana jsem musela nechat skoro zabít, aby toho nechal. Přece nebudete dělat dál něco vás málem zabilo a může zase. To ale záleží na vašem zdravém rozumu. A navíc když máte někoho blízkého, tak nemáte ani takovou potřebu kouřit přece. Pokud vám to nechutná. Milovanej člověk s vámi udělá větší divy než kousek tabáku.

Takže to bylo něco k tomuto tématu týdne, a budu ráda, když řeknete svůj názor :)

Goggles love <3

17. března 2011 v 9:20 | StealthKaelly |  Články a úvahy
Kdo říká, že brýle jsou pro šprty ( mimochodem bez těch byste něměli internet, tak bacha), jsou hnusný a každej kdo je má je magor, tak ho upřímně lituju, že mu chybí fungující mozek. Brýle jsou super, a hlavně takzvanné goggles! Nechápu proč, ale goggles - ochranné brýle se ve světě staly velkým hitem.


Lidé milují hlavně letecké (aviator goggles), a objevují se v mnoha médiích. Přinejmenším v každém druhém anime je aspoň jedna postavička která je nosí. Jsou to velké ochranné brýle na pásku, které často nosí na hlavě, než si je v případě dá na oči, a nebo se nosí na krku. Když jsem byla malá, tak jsem už tyhle věci zbožňovala. Jsou velké, pěkné a v reálném životě bizardní XD Ale každé postavičce dodávají šmrnc, jakmile si je nasadí. Pokud ovšem potom nevypadá jako moucha CC. Jednoduše úžasná věc. Jediná škoda pro mě, že já si je akorát vážně můžu dát na hlavu nebo pověsit na krk, protože je nijak nevyužiju.

Goggles jsou skvělá věc, když si hrajete s designem. Přidáte ještě šálu, bundu, rukacvice, pár serepetiček a máte pilota. Nebo bízárně vypadajícího pošuka... V Shanově případě... No taky vypadá jako cvok. S těmi dlouhými vlasy, brejle na očích a cigáro v hubě, tak vypadá jak nějakej blázen. Opravdu mě někdy štve amrzí, že v normálním životě se tady v Česku oblíkáme tak obyčejně. To mi sice určitě bude chtít někdo vyvracet, ale já vždykcy milovala oblékání ve stylu fantasy a sci-fi. Tam nikdo nevypadá obyčejně. Nosí vysoké boty, uniformy, bundy, dlouhé pláště, šály, i goggles, a spousta pěkných doplňků. Prostě v reálným světě vypadá všecho tak obyčejně. A nesnažte se mi namluvit, že dnešní móda náctiletých někam spěje. Když klukovi koukaj slipy a kalhoty má někde u kolen, tak mám chuť říct: Vypadáš jako debil, a nebo dokazuješ že jím si. To přece není styl oblečení! To je lenost zapnout si pásek! Nicméně o lenosti a tuposti dnešní náctileté generace bych toho mohla napsat tuny. Dnešní lidi v těhle letech často nemají žádné zájmy a jen se tak poflakují životem.


Asi bych se měla spíš vrátit k veselejšímu tématu. Goggles se dají také velice pěkně využít v tvorbě. Přece jen když je máte na očích, tak se lesknou, odrážejí světlo a člověk pod nimi může skrýt i oči, což je výhoda. Jak to tak vypadá, tak všechny takovéhle články budu psát okolo svých postav, protože s tím mám zkušenost a nikoho tu určitě nebude zajímat, když budu citovat řádky z Wikipedie. Takže to pojmeme umělecky. Jedna z mojich postav, která goggles má je Shane, já vím že u něj trávím hodně čau, ale udělala jsem ho prostě zajímavýho xD Až budu psát o zrzcích, tak příjde Justin a až o blbcích, tak Ben. Jedno jsem se ale naučila, dlouhé vlasy a goggles, je vražedná kombinace. Shane nepatří zrovna k extrovertním postavám, a tak nesnáší když se mu někdo dívá do očí. Dlouhé vlasy mají výhodu, protože dokážou skrýt pláč, nebo aspoň slzy, jestli nezačnete ihned řvát, naříkat a kňučet. Goggles to dokážou taky, ale pak nebudete nic vidět xD Takže když vymýšlíte postavu, je důležité vidět, jakou bude mít povahu, protože pak je důležité tomu přizpůsobit i vzhled.

Ani nevíte, jak mě baví vykecávat se o tom jak pořád failuju v tvorbě XD A taky že ráda počešťuju anglická slova. A teď ta nejlepší věc na googles, dají se využít k boji XD (ne vážně XD)

Za prvé, můžete s nima oslnit nepřítele, když se postavíte proti slunci.
Za druhé můžete soupeře šlehnout páskem!
Za třetí, hoďte je po něm, když zasáhnete hlavu bude to čistý headshot!
Za čtvrté, svázejte mu jimi ruce!
Za páté, nasaďte si je a ukažte jakej jste frajer, nebude schopen slov XD
Navíc, když je nehodíte, ale dobře natáhnete a zamříte, máte skvelej projektil XD

A teď k jejich mírnějšímu využití. Přidejte jim nos a přimalujte oči, dejte pusu a máte skvělého nového kamaráda. Nabídněte je vašemu pejskovi, a může vstoupit do letectva.
Když vás nudí sedět a poslouchat, přimalujte si realisticky oči, nasaďte si je, a ostatní si můžou vykládat a vy klidně spát. Nemáte kostým na Halloween, s goggles můžete jít za pilota a nebo mouchu!
Ale teď vážně děcka, tohle raději nezkoušejt, hlavně ty úočné věci. ti starší to snad pochopí, ale opravdu nezkoušejte to.
Takže to bylo o jedné z dalších věcí, které mě zajímají, a pro vás snad trochu dobře využitej čas. Zatím :D A nechte nějakej komentář prosím :)

Ty jsi kluk, nebo holka?

13. března 2011 v 20:29 | StealthKaelly |  Články a úvahy
Jen tak pro zábavu, nepřipadá vám směšné a zábavné vidět, číst, nebo poslouchat lidi jak se dohadují, o tom jestli je ten človíček támhle kluk nebo holka? Mě už popravdě jo. Žijeme v době, kdy kluci mají klidně dlouhé vlasy, a hlavně mangách, anime a podobně vypadají často jako ženské. Já sama vím, jak jsem si dělala srandu s kámoškou, když mi ukazovala ty její japonské zpěváky, a říkala že je to kluk. Teď to lidi říkají mě.

Od té doby, co jsem si do tvorby přivedla Shana, a jelikož jsem zvyklá kreslit ve škole, tak kamarád si nemůže odpustit říkat, že všechny moje postavy mají opačné pohlaví. Jednoduše mu nemůžu do hlavy vrazit že Shane je kluk. Dlouhé vlasy = rovná se ženská, tak to bere USA (mu tak říkám). Navíc jsem Shanovi přidala i docela jemné rysy v tváři, takže hoši teď tráví čas tím že hledají, kde má prsa. Popravdě mi to nevadí, jen jsem nikdy nečekala že tohle dilema budu řešit s někým.

Vlastně tahle věc se stala jedním snad z nejlepších vtipů, které v sérii mám v plánu používat. Kámošovu iniciativu převzal Justin, ale Shane nám zůstává, kvůli němu to přece vzniklo. Když si vytvoříte dvě úplně rozdílné postavy, tak máte neomezené možnosti, hlavně v humorné oblasti. Začínají jako nepřátelé, jenže pak se spřátelí, typické. Sranda ale je, když jednomu z nich dáte bisexuální orientaci a ten se do toho druhého zamiluje - Shanův případ. Což je vážně zábava, protože už na to mám se známým tolik vtipů, že by to vydalo i knihu. Zajímalo by mě, jak se na tohle lidi chytí.

Vzhledem k tomu že všechny své postavy (teda téměř všechny) hluboce miluju a starám se, aby si lidi nemysleli, že jsem líný tvůrce, tak se snažím o jejich co nejlepší ztvárnění. Kamarád mi říká, že kdybych možná ubrala trochu detail, bylo by to lepší. Když už, ale když něco takového rozjedete musíte v tom pokračovat. Původně byl Shanův a Justinův vztah jako led a oheň, každý na jedné straně, a to že spolu něco mají byl jen vtip. Jenže já hodně prvků zakládám na jednom vtipu nebo nápadu a pak se rozvíjí. Takže i tohle musím domyslet, protože je mi líto, opravdu líto, takový nápad odhodit.

Vždycky mě udivovalo přátelství mezi muži a kluky, jsem holka a tak je to pro mě ohromně fascinující a zábavné. Jenže když jsem se konečně dopracovala k dokonalosti povahy u Shana, tak jsem si uvědomila, že snad žádná postava kterou jsem kdy viděla, nebo aspoň vytvořila já sama, nepotřebuje tolik psychické podpory a lásky jako zrovna on. Každý víme, že když potřebujeme utěšit a nikoho nemáme a cítíme se osamoceně, tak hodně rychle přilneme k prvnímu kdo nám projeví alespoň nějakou náklonnost a něhu. Dobře, tady je to víc lidí, a Justin nebyl první, jenže ten s Shanem sdílí takové zvláštní přátelské pouto. Jakmile jednou zahájíte přátelství, tak bude růst a sílit, a s Shanovou orientací není těžké pochopit, že se pak do přítele klidně zamiluje. Jenže tady je ten problém. Shane je na oboje, Justin jen na holky, tak jak chcete odůvodnit, že s Shanem klidně spí? To není zrovna lehký úkol. Někdy si říkám, proč nedělám psychologa, když si takhle vymyslím nápady, které pak musím řešit.


Možná bych měla udat několik příkladů, aby ten humor byl jasnější pro všechny... to bych musela ale nejdřív najít nějakej odpovídající. Někdy sem asi dám nějaké ty vtipy. Po čase, aby to nebylo tak jednostranný, tak se začala přidávat obrana proti Justinovi. Aneb léčba šokem. Začali se dělat vtipy na to, že Shane začne Justina přesvědčovat že s ním čeká dítě a tak ho odnaučí říkat, že je holka. na to tu takovej jeden vtip zapsanej mám.
Shane: Justine mluvíš se mnou?
Justin dál leží zabalený v dece a neodpovídá
Shane: Tak mluvíš?
Nic, Shane do něj prstem štouchne
Shane: No tak jo já vím že jsem to posral tím, jak jsem tě přivázal k edimu za kolo, když zrovna startoval, ale mluv se mnou, tohle je důležitý
...
Shane: Mám tu maršmaloun
Justin:... tak co je?
Shane: Víš tak jsem si říkal, jaká se ti líbí barva, a jména?
Justin se posadí: Proč?
Shane:No když budeme spolu mít to děcko, tak aby se nám líbilo oboum.
Tohle je třeba příklad jednoho z těch vtipů, a teď k ilustracím.


Vypadá jako ženská?

Co může být krásnější, než když na vás kamarád takhle skočí? Ty dlouhý vlasy dělají svoje. Ale popravdě ti dva jsou roztomilý spolu XD

Fajn, tak jsem vás zase trochu nudila svými úvahami, a klidně nechte komentář, budu ráda :)