Shane Dawson

24. února 2011 v 20:10 | StealthKaelly |  Osobnosti
Shane Dawson. Tohle jméno jsem si jednoduše zamilovala, kvůli tomu kdo ho nosí. Nikdy jsem moc nebyla na ty rádoby YouTube a internetové show, kde vystupují různí komici. Ale nedávno jsme viděla jeden z dílů Shana a mohla jsem se potrhat smíchy. A mě je těžké si jako fanynku získat, jestli nemáte nějakej ten šmrnc. Shane ho má kupu!
Shane Dawson TV je internetová komediální show na YouTube. Jde o videa která mají okolo 5 až 15 minut, možná i víc. Shane v nich vystupuje sám za sebe, a přitom hraje ještě několik přídavných postav. Podotýkám, že hraje i (nebo možná hlavně) pár ženskejch a očividně ho to baví. Každý díl má vlastní děj, a často jde o to, že se s námi Shane chce podělit o nějakou tu základní a jednoduchou myšlenku. Dělá to ale zábavně, a snaží se nás pobavit. A hlavně u toho vypadá vesele, baví ho to, vysloveně si to užívá. Často ho vidíte, jak se ztrapňuje a ukazuje, že je největší looser na světě, a vy se tomu zasmějete, ale začnete ho mít rádi.
Ten kluk je jednoduše sympatickej, hovornej a udělá cokoliv aby vás pobavil. Jedním z opakujících vtipů je například to, že pořád opakuje, že není gay, přesto že na to několik postav neustále upozorňuje. A pokud se nepletu, tak Shane je v show stále panic XD Po čase se také objevil projekt Ask Shane, kde fanoušci posílají své otázky a Shane na ně každé pondělí odpovídá. Shane očividně miluje, když se může věnovat lidem kteří ho sledují, co si o něm myslí a co mu napíší. Má hromadu kontaktů na kterých se s ním můžete spojit.
Co mě těší a mile překvapilo je, že se Shane narodil 19. července 1988, to znamená že je ve znamení Raka. To je i mé znamení, a lidé říkají, že když dokážeme odhodit svůj stud a zábrany, tak jsou Raci v umění a hlavně herectví skoro neporazitelní. Dokážeme zářit, ale jen jak kdy. Když máme vystoupit před úplně cizí lidi, tak můžeme zalézt zpátky do ulity. Pokud ty lidi dobře známe a věříme jim, jsme hvězdy a užíváme si to. Milujeme bavit lidi kolem sebe. To je problém, který taky často řeším. Shane ale očividně ne. Ten se dokáže ukázat rovnou celému světu. Určitě se najde i někdo kdo by zkritizoval Shanovu drzost. V klidu si utahuje z celebrit, jako například Paris Hilton, Miley Cyrus a Justin Bieber. Popravdě se mu nedivím, taky je nemusím. A on akorát pomůže tomu se jim ještě více zasmát. Shane dokázal vyhrát dokonce i Best Vlogger a Choice Web Awards. Když se podíváte do jeho osobního života, tak zjistíte, že v pubertě měl nadváhu a šikanovali ho ve škole. Také ho mlátil jeho otec, který byl alkoholik a později opustil rodinu. Má tři psy a dvě kočky, které se někdy objevují ve videích. Takže neměl lehký život, ale přesto se stále dokáže smát :)
Nemusíte ho mít rádi, ale je to těžké. Shane má v zásobě velkou zásobu témat a hlavně obličejů a kostýmů, které ukazuje světu. Lidi ho poznávají kvůli jeho typickému účesu, o kterém sám řekl, že vypadá jak holčičí XD Je to moc pěknej kluk a hlavně moc sympatickej, proto jsou jeho videa asi tak oblíbená, protože ukazuje, jak je těžké vyrůstat v dnešním světě a kolik zábavy se u toho dá užít. Takže jestli nemáte nic na práci, běžte se podívat na YouTube :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Znáte Shana? :)

Jo
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama