Sex, to je hodně zajímavá věc

25. února 2011 v 19:00 | StealthKaelly |  Články a úvahy
Popravdě řečeno, tématu sex jsem se ještě do nedávné doby až tak moc nevěnovala. Nepatřím k těm kteří by o panenství přišly po, nebo ještě před 15. narozeninami a vím, že není kam spěchat. Jenže když začnete dospívat, tak si začnete uvědomovat, jak zásadní věc sex je. Já jsem spíš umělecká duše, takže to vezmu v mém podání. Znáte určitě ty memonty z filmlů a seriálů, kde dva milenci ulehnou na postel, poté se zatmaví obrazovka a další scéna následuje ráno. Dřív mi to úplně stačilo, teď už ne... XD
Především myslím, že existují dva typy sexu. Jeden je ten že jde opravdu pouze o sex, je jedno s kým, hlavně že si užijete. Poté jeden můj kamarád vyznává sex jako projev dobrého přátelství, už jsem mu to přestala kritizovat XD A ten nejlepší je podle mě ten, že se milujete s tím, který je váš milostný partner. Ten kterého milujete a chcete s ním být. Takže vše má své dvě strany. Sranda je, když kápnete i na tu další stranu, například jak to vysvětlit dětem. A nepříjemné je, když vidíte, čtete všude a posloucháte o tom, jak těm dětem není ani 11 let a už to zkoušejí, to prostě nepochopím, copak si to ti rodiče neumí zkrotit? Ale o tomhle už napsalo hodně lidí, což je dost smutné, protože se ukazuje jak moc je tahle záležitost rozšířená. Teď něco z mého uměleckého hlediska. Jednoduše když dospíváte, a celý život ktreslíte a píšete, tak ať děláte na čemkoliv, tak si začnete říkat, že byste sex mohli do tvorby taky připojit. Pamatuju si, že když jsem s tím začínala, tak jsem byla rudá jak jahoda a psala jsem normálně po písmenku. Natož jsem si nedokázala představit, že by to někdo četl. A dneska už mám nějakou tu práci i na netu. Nebo s výkresy je to stené, neuměla jsem si představit, že bych někomu ukázala jak si kreslím erotickou scénu, navíc mi to vůbec nešlo. A dneska to klidně házím kámošům na ukázku. Ale příteli jsem to ještě neukazovala, to opravdu ne XD
Někdy si opravdu říkám, co o nás vypovídají erotické představy. Určitě není na blázinec, že si představujete třeba dva kluky jak se milujou. Pokud jste žena, když jste kluk, tak aspoň víte koho chcete XD Dnešní doba je hodně bisexuální, a i když je homosexualita pořád někde tabu, tak už jsou k ní lidé otevřenější. Nikdy jsem k takovým lidem necítila odpor a popravdě mě teď takové vztahy fascinují. Když si totiž v tvobě zařídíte bisexuála, tak si můžete dělat co chcete, v tom je kouzlo fantazie a tvorby, která je vždy světu otevřená, tak jak to jen jde. Jednoduše, každý najde co chce a co mu vyhovuje XD Popravdě sexu se věnuju v tvorbě docela dost, protože když to spočítám, tak je tam sexuální maniak, a ještě k tomu spousta vtipů, které se tam vymýšlí obsahují tenhle koncept. A navíc mám čím dál víc skiců, které bych mohla klidně ukázat, ale to mě raději poproste, protože to sem dávat nebudu XD Sice to není ta hnusná věc na p, ale nemusí to každému vyhovovat. Například moje máma je hodně konzervativní, a s tím i můj táta a brácha. Moje ségra není ještě ve věku, aby tomu rozumněla. Myslím, že by se určitě hodně divily, kdyby někdy otevřely moje desky s výkresy, a nebo si dokonce něco přečetli. Sexem se buď lidé pyšní, a nebo to skrývají, jak ho vnímají. Já už si o něm zvykla mluvit, a v tom mi pomohli hodně přátelé, protože to jsou opravdu zábavné řeči. Ale moje introvertní povaha to povoluje, pouze v úzkém kruhu přátel no. Když se člověk nudí, tak rád zabrouzdá na nějakou tu stránku, jako Deviant Art a Fanfiction.net, a najdu si nějakou tu povídku s milováním. Pomáhá, to když se nudíte a nemáte na nic inspiraci xD Ale hlavně si pamatujte, že milovat byste se měli opravdu jen s někým koho máte rádi :) Takže jestli máte co říct, svěřte se :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Donnie.donut Donnie.donut | Web | 25. února 2011 v 19:26 | Reagovat

Fanstasticky napsaný článek :)
myslím si taktéž že sex není nic za co by se měl člověk stydět :) myslím si že to je naprosto normální věc stejně jako jiné , které kdo řeší.. a zpět k článku co se týče těch dětí co to zkoušejí - myslím že to je DOST DOST  brzo a je dost SMUTNÝ že teď dělají věci, který by pro ně jednou mohly být nádherný .. okrádají se a ani nevědí o co ... je to smutný a k rozčílení zároveň .. tvůj článek se mi líbí hodnotím 10/10

2 sunnyocean sunnyocean | 25. února 2011 v 19:30 | Reagovat

Moc děkuju :)No jo žijeme v divné době

3 Alisa Alisa | Web | 25. února 2011 v 19:34 | Reagovat

Nádherne napísané . :-)

4 sunnyocean sunnyocean | 25. února 2011 v 19:38 | Reagovat

[3]: Děkuju ^-^

5 Stealthkaelly Stealthkaelly | 21. prosince 2011 v 11:07 | Reagovat

[Smazaný komentář] To vypadá jako dost úzký pohled na svět ze středověku, kdy existovala jen jedna možnost a vždycky bylo správné co si myslela církev. Zajímavé, zmiňuješ jen ženy. nemíním se tady hádat, ale tohle je dost krátkodobé a černobílé vidění na svět.

6 Stealthkaelly Stealthkaelly | Web | 7. ledna 2012 v 20:04 | Reagovat

[Smazaný komentář] Jenže na světě jsou i muži, ne jen ženy. Podle všeho je homosexualita i u zvířat. A nikoho nezajímá, že se ty zajímáš o ženy, musíš přemýšlet celosvětově, a ne sobecky jen o sobě.

7 Stealthkaelly Stealthkaelly | 14. ledna 2012 v 20:28 | Reagovat

[Smazaný komentář] Ono je to spíš tak, že nesnáším když někdo na lidi, kteří mají jinou orientaci a nebo názory a to ty děláš. Navíc nemyslím že by to někdy zašlo tak daleko, aby lidstvo vymřelo kvůli tomu, že samci nemají zájem o samice. To se spíš vyhladí dřív kvůli takovýmhle názorům. a já se frajerkou nenazývám. Hájím všechny, protože každý má právo žít život jaký chce. A ty je za to vlastně diskriminuješ, protože si  myslíš, že v přírodě existuje jenom jedna "rovnice".

8 Lucas Lucas | 14. ledna 2012 v 20:42 | Reagovat

Jako Verčin partner se jí musím zastat a můžu z vlastní zkušenosti potvrdit, že je jasně na kluky. A také nemám pocit, že by jí chyběla ženskost. :-) Pro mě je to nejúžasnější holka na světě! :-P Tvrzení, že homosexualita či bisexualita je "vymyšlená hloupost", mě opravdu pobavilo, protože takovou absurdní pitomost jsem už dlouho neviděl. Doporučil bych Ti něco si o této problematice nastudovat, např. si o tom něco přečíst v odborné literatuře, protože pokud se člověk vyjadřuje k něčemu, o čem nemá ani základní informace a o čem něco "ví" jen "na základě vlastních zjištění ze svého okolí", tak zpravidla působí směšně až trapně. Technicky vzato jsme vlastně všichni bisexuálové - u každého jsou přítomny obě složky, u každého v jiném poměru; běžně se slovo "bisexuál" používá pro ty, kdo je mají zhruba 50:50. V každém případě je sexuální orientace vrozená, a tudíž daná přírodou (prostě není možné se "stát homosexuálem", podobně jako se nelze "stát černochem"). A pokud si někdo osobuje právo tvrdit, co je "podle přírody správné", tak to mi připadá jako dost arogantní postoj, právě proto, že sexuální orientace je také "od přírody". Jistěže pro rozmnožování je potřeba muž a žena, to tady nikdo nerozporuje, ale jde o to, abychom byli vůči homosexuálům tolerantní, aby gayové a lesby nebyli terčem odsuzování, diskriminace nebo dokonce (což v řadě zemí světa pořád existuje) perzekuce a kriminalizace.

9 UFO UFO | 14. ledna 2012 v 21:21 | Reagovat

Skvěle napsané, souhlasím Lucasi :-) proč to lidé pořád nechápou, že je to normální věc? :-)

10 Lucas Lucas | 16. ledna 2012 v 15:23 | Reagovat

[Smazaný komentář] Ženskost je pro mě přesně to, jak to popsala Verča ve svém článku na toto téma. Je to něco "uvnitř", něco, co se nedá exaktně definovat, ale co prostě vidíte a vnímáte (pokud chcete). Schopnost být dobrou kamarádkou, stát při svém partnerovi v dobrém i ve zlém, postarat se o rodinu, zvládnout krize, mít smysl pro humor, opravdu prožívat život a všechno, co nabízí. Tohle všechno Verča v sobě má vrchovatě, a proto ji miluju. :)

11 Lucas Lucas | 16. ledna 2012 v 15:48 | Reagovat

[Smazaný komentář] Přečetl jsem trochu víc než "nějakej článeček". A taky jsem toho poměrně dost napsal. Když zadáš do Google "celotělní orgasmus", vypadne jako první můj web; tohle téma jsem totiž v ČR zpopularizoval já. Aby bylo tedy jasno, kdo je Verčin kluk, partner, milenec nebo jak to chcete nazývat: Jsem vojenský a bezpečnostní analytik, nikoli sexuolog, ale v oboru sexu se pokládám za velmi poučeného a velmi zvídavého laika, takže si troufám říct, že o tom vím poměrně hodně. (Na mém webu http://lvisingr.czweb.org/ je i velká sekce o sexu.) A jestliže říkáš, že na jedince má vliv "vždy i prostředí, a to obecně v čemkoliv", znamená to, že když rodina bělochů adoptuje malého černouška, tak z něho vyroste běloch? :-)

12 Stealthkaelly Stealthkaelly | 24. ledna 2012 v 15:39 | Reagovat

[Smazaný komentář]Nevím, kdy jsem tady pánovi "Všechno vím, všechno znám" dala povolení mluvit o tom, že mě znáš. TY, nemáš žádné právo mluvit o tom, kdo kde žije  s kým kdo je. Vždyt ty jsi takovej srab, že ani neukážeš, kontakt, odkud bych tě měla znát a hlavě co jsi vůbec za infdividium. Jenom ses sem přiřítil, děláš že znáš svět do nejmenšího detailu a všechny tady akorát prudíš svou drzostí, nevymáchanou tlamou a předpotopními názory. To ty jsi ten kdo tu nic neví! A neříkej mi Verčo, když já nevím kdo jsi ty, tak nemám žádnej důvod se tebou zabývat a nemáš ani právo vyslovovat mé jméno v takovém tvaru.Pro tebe nejsem "Verča". Neznáš ani mě, ani jeho! A jestli říkáš že mě znáš, tk se pleteš, do toho co ve mě opravdu je nevidíš ani trochu. Většího ignoranta jsem neviděla už hodně dlouho, ale ty hošánku, jsi překročil meze jak slušnosti, tak i přírodní blbosti.To že někdo žije na druhém konci republiky, neurčuje, jestli jsme se někdy naživo viděli, jak dlouho se známe a jak to mezi námi je. Láska může vzniknout různými způsoby a jakkýkoli místech.A ty už jsi dávno dokázal, že o lásce, přirozenosti a lidských citech nevíš nic. Nevíš co mezi námi jde, nevíš čím jsme si společně prošli. A jestli máš aspoň kousek cti, což určitě ne, tak se přiznáš odkud že mě znáš, anebo odsud na dobro odejdeš. Protože takový jako ty,mě v životě poučily, že lidí umí být krutá rasa. Že se chovají bez citů a soucítění k druhým a ty k takovým očividně patříš. Je mi jedno co na tohle řekneš, ale pokud tohle chování nenapravíš, nejsi tady vítán a nikdo tě tu už nebude poslouchat a reagovat. Na mého partnera, milence a lásku nemáš co říkat, a pokud ty někdy budeš mít děti, tak to příroda udělal ten největší omyl. Takže jak se to říká u nás na Tumblru a celém internetu GTFO of my Lawn!

13 Elis Elis | 24. ledna 2012 v 16:39 | Reagovat

Vážený Michale tak nějak tě nepobírám jsi totální debil podle mně. Nezavrhuji  muže to ne ale mohu říci. na co jsou dobří samečci jako ty jenom na to aby se s holkou vyspali a dali jí vale. Podle toho jak odporně reaguješ na to, že někteří lidé mohou mít rádi to samé pohlaví a nebo mít rádi oboje. A abych pravdu řekla obě pohlaví mají něco do sebe.[Smazaný komentář] :-?

14 Elis Elis | 24. ledna 2012 v 17:17 | Reagovat

A ještě něco Michale tak to odsuzuješ i jiné varianty sexuálního života lidí podle tvé reakce na homesexualitu a bi lidičky. Ale to asi víš o čem mluvím jinak všichni svůj sexuální život získávají už v těle matky takže můžeš vřele své mamince poděkovat[Smazaný komentář]

15 Stealthkaelly Stealthkaelly | 29. února 2012 v 9:25 | Reagovat

[Smazaný komentář] Právě sis vydobil ortel, a ne blbost musí být vymazána, ne pravda, takže pápá škoda dat na tebe na celém internetu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama