Leo Kliesen

23. února 2011 v 14:34 | StealthKaelly |  Postavy
Jméno: Leo Kliesen
Pohlaví: oficiálně neuvedeno
Věk: 20
Kde se objevuje: Tekken
Leo se objevuje poprvé v Tekken 6, jako jedna z nových postav, která přichází do tohoto světa bojových umění a turnajů. Já která jsem vyrůstala s třetím dílem této série, tehdy na PS1, jsem se teď dozvěděla o této nové postavě a jak hra pokračuje. A tvůrci si dali záležet.
Leo je velmi zajímavá postava hned v několika věcech. Pochází z Německa, jeho táta vypadá jak Indiana Jones XD . Leo (budu ho vyslovovat jako kluka) s ním byl jako malý na hodně archeologických expedicích a právě při jedné takové jeho otec zmizel. Jeho matka ho přesto dokázala slušně vychovat a život byl poklidný a skvělý. Až do té doby, kdy je Leova matka zavražděna a Leo se domnívá, že ten dotyčný je Kazuya Mishima. Když je na to vyhlášen již šestý turnaj "Železné pěsti" Leo neváhá a přihlásí se. Protože ví, že by to mohla být jediná možnost, jak se ke Kazuyovi přiblížit dost blízko, aby se mohl pomstít, zajímavé že.
Už sám příběh o sobě je mi sympatický, a Leo je úžasná postava. Tekken je odjakživa bojová hra, rozhoduje jak dobře umíte ovládat pohyby svého bojovníka, každý má přitom svůj originální styl a šestý Tekken nabízí kupu postav. Leo bojuje čínským stylem Hakkyoku-ken (Bajiquan). Ten se mi popravdě hodně zalíbil. A pořád čekám na příležitost, si ho i sama s Leem vyzkoušet na PSP.
Další věc je, že Leo je slušný, a vypadá taky že je moc hodný a má úctu. Takový lidi se mi libí. Další věc, z mého ženského pohlledu, je moc krásný :D A jeho oblečení je taky úžasné XD A teď to kvůli čemu je Leo asi nejznámější. Tvůrci hry totiž oficiálně neurčily Leovo pohlaví, a vy si řeknete, tak to snad poznám podle pohledu. Bohužel ne. Leo je vytvořený, tak aby vás mátl na obě strany. Má ženské oči to ano, ale má plochou hruď, širší ramena, než ženy, a taky lidi začali hledat důkaz... no tam dole. Navíc v oficiálním artbooku Tekkenu 6 je zařazen mezi mužské postavy. Ve hře mu můžete přidat item pistole, a další které jsou pouze pro muže. Na druhou stranu má hlas něco mezi ženou a mužem a dabuje ho Veronica Taylor, která dabovala v anglčtině Ashe Ketchuma z Pokemonů, takže to taky moc nenapomáhá. Leo má ale také k dispozici exkluzivní úpravy vlasů, které jsou přístupné jen ženám. Jednoduše řečeno, Namco a Bandai skvěle ví jak zamotat fanouškům hlavu.
Podle oficiálních slov má být Leo postava, kterou budete mít rádi i bez určenéího pohlaví. Nevím jestli čekali tyhle dohady, a nebo je sami vyhledávahjí a klátí se u toho smíchy. Jednoduše si máte vybrat sami co Leo bude. Já si myslím že je to kluk :D A Leo je podle všeho mužské jméno. Je ale možné, že se to jednou opravdu určí, řeklo se že je to tajemství :D XD
Leo je ale i přes to úžasná postava a lidé si ho oblíbily. Pár zadků s ním, nebo jí určitě nakopete XD A já navíc soucítím s každou postavičkou, které se stalo něco špatného, a obdivuju jeho kuráž. Takže další oblíbenec do seznamu a na seznam mých bojovníků :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama