Únor 2011

10 Best Hasselhoff Videos Ever

27. února 2011 v 19:00 | StealthKaelly |  Zajímavá videa

Já nevěděla, že Hoff zpíval v Pingu XD

Stealth - ST4LK3R - Maybe it's coz I love you

27. února 2011 v 18:53 | StealthKaelly |  Videa

Vlastní tvorba :) A to i obrázky :D

Sex, to je hodně zajímavá věc

25. února 2011 v 19:00 | StealthKaelly |  Články a úvahy
Popravdě řečeno, tématu sex jsem se ještě do nedávné doby až tak moc nevěnovala. Nepatřím k těm kteří by o panenství přišly po, nebo ještě před 15. narozeninami a vím, že není kam spěchat. Jenže když začnete dospívat, tak si začnete uvědomovat, jak zásadní věc sex je. Já jsem spíš umělecká duše, takže to vezmu v mém podání. Znáte určitě ty memonty z filmlů a seriálů, kde dva milenci ulehnou na postel, poté se zatmaví obrazovka a další scéna následuje ráno. Dřív mi to úplně stačilo, teď už ne... XD
Především myslím, že existují dva typy sexu. Jeden je ten že jde opravdu pouze o sex, je jedno s kým, hlavně že si užijete. Poté jeden můj kamarád vyznává sex jako projev dobrého přátelství, už jsem mu to přestala kritizovat XD A ten nejlepší je podle mě ten, že se milujete s tím, který je váš milostný partner. Ten kterého milujete a chcete s ním být. Takže vše má své dvě strany. Sranda je, když kápnete i na tu další stranu, například jak to vysvětlit dětem. A nepříjemné je, když vidíte, čtete všude a posloucháte o tom, jak těm dětem není ani 11 let a už to zkoušejí, to prostě nepochopím, copak si to ti rodiče neumí zkrotit? Ale o tomhle už napsalo hodně lidí, což je dost smutné, protože se ukazuje jak moc je tahle záležitost rozšířená. Teď něco z mého uměleckého hlediska. Jednoduše když dospíváte, a celý život ktreslíte a píšete, tak ať děláte na čemkoliv, tak si začnete říkat, že byste sex mohli do tvorby taky připojit. Pamatuju si, že když jsem s tím začínala, tak jsem byla rudá jak jahoda a psala jsem normálně po písmenku. Natož jsem si nedokázala představit, že by to někdo četl. A dneska už mám nějakou tu práci i na netu. Nebo s výkresy je to stené, neuměla jsem si představit, že bych někomu ukázala jak si kreslím erotickou scénu, navíc mi to vůbec nešlo. A dneska to klidně házím kámošům na ukázku. Ale příteli jsem to ještě neukazovala, to opravdu ne XD
Někdy si opravdu říkám, co o nás vypovídají erotické představy. Určitě není na blázinec, že si představujete třeba dva kluky jak se milujou. Pokud jste žena, když jste kluk, tak aspoň víte koho chcete XD Dnešní doba je hodně bisexuální, a i když je homosexualita pořád někde tabu, tak už jsou k ní lidé otevřenější. Nikdy jsem k takovým lidem necítila odpor a popravdě mě teď takové vztahy fascinují. Když si totiž v tvobě zařídíte bisexuála, tak si můžete dělat co chcete, v tom je kouzlo fantazie a tvorby, která je vždy světu otevřená, tak jak to jen jde. Jednoduše, každý najde co chce a co mu vyhovuje XD Popravdě sexu se věnuju v tvorbě docela dost, protože když to spočítám, tak je tam sexuální maniak, a ještě k tomu spousta vtipů, které se tam vymýšlí obsahují tenhle koncept. A navíc mám čím dál víc skiců, které bych mohla klidně ukázat, ale to mě raději poproste, protože to sem dávat nebudu XD Sice to není ta hnusná věc na p, ale nemusí to každému vyhovovat. Například moje máma je hodně konzervativní, a s tím i můj táta a brácha. Moje ségra není ještě ve věku, aby tomu rozumněla. Myslím, že by se určitě hodně divily, kdyby někdy otevřely moje desky s výkresy, a nebo si dokonce něco přečetli. Sexem se buď lidé pyšní, a nebo to skrývají, jak ho vnímají. Já už si o něm zvykla mluvit, a v tom mi pomohli hodně přátelé, protože to jsou opravdu zábavné řeči. Ale moje introvertní povaha to povoluje, pouze v úzkém kruhu přátel no. Když se člověk nudí, tak rád zabrouzdá na nějakou tu stránku, jako Deviant Art a Fanfiction.net, a najdu si nějakou tu povídku s milováním. Pomáhá, to když se nudíte a nemáte na nic inspiraci xD Ale hlavně si pamatujte, že milovat byste se měli opravdu jen s někým koho máte rádi :) Takže jestli máte co říct, svěřte se :)

Když je venku hezky...

25. února 2011 v 14:44 | StealthKaelly |  Články a úvahy
Chtěla bych jít ven. Je tam krásně, nádherně vždycky když svítí slunce, tak mám ihned krásnou náladu. Je tu, ale jeden problém, nemám s kým, sakra. Ani zima mi nevadí, když je krásně, ale nikdy nechodím ven sama. A jelikož patřím k lidem s úzkým okruhem přátel, navíc většina z nich ani nežije v mé blízkosti, tak mám s tímhle dost často problém. Takže jsem zase z toho zklamaná, nebo podobně a mám chuť sem o tom něco sepsat. Přece jen když je hezký počasí, nesmí se to promrhat. Spíš to píšu taky protože mám trošku mindrák v přátelství. Protože jsemi zapomněla nabít mobil, a kámoška něco zrovna potřebovala tak nevím jestli jsem jí nenaštvala protože jsem už nějakou dobu nemluvily. A právě s ním jsem venku hrozně ráda. Tak to byl zase zápis do deníčku a teď budu asi kokat na Mafii 2, na Twitter a dělat něco užitečnýho.

Shane Dawson

24. února 2011 v 20:10 | StealthKaelly |  Osobnosti
Shane Dawson. Tohle jméno jsem si jednoduše zamilovala, kvůli tomu kdo ho nosí. Nikdy jsem moc nebyla na ty rádoby YouTube a internetové show, kde vystupují různí komici. Ale nedávno jsme viděla jeden z dílů Shana a mohla jsem se potrhat smíchy. A mě je těžké si jako fanynku získat, jestli nemáte nějakej ten šmrnc. Shane ho má kupu!
Shane Dawson TV je internetová komediální show na YouTube. Jde o videa která mají okolo 5 až 15 minut, možná i víc. Shane v nich vystupuje sám za sebe, a přitom hraje ještě několik přídavných postav. Podotýkám, že hraje i (nebo možná hlavně) pár ženskejch a očividně ho to baví. Každý díl má vlastní děj, a často jde o to, že se s námi Shane chce podělit o nějakou tu základní a jednoduchou myšlenku. Dělá to ale zábavně, a snaží se nás pobavit. A hlavně u toho vypadá vesele, baví ho to, vysloveně si to užívá. Často ho vidíte, jak se ztrapňuje a ukazuje, že je největší looser na světě, a vy se tomu zasmějete, ale začnete ho mít rádi.
Ten kluk je jednoduše sympatickej, hovornej a udělá cokoliv aby vás pobavil. Jedním z opakujících vtipů je například to, že pořád opakuje, že není gay, přesto že na to několik postav neustále upozorňuje. A pokud se nepletu, tak Shane je v show stále panic XD Po čase se také objevil projekt Ask Shane, kde fanoušci posílají své otázky a Shane na ně každé pondělí odpovídá. Shane očividně miluje, když se může věnovat lidem kteří ho sledují, co si o něm myslí a co mu napíší. Má hromadu kontaktů na kterých se s ním můžete spojit.
Co mě těší a mile překvapilo je, že se Shane narodil 19. července 1988, to znamená že je ve znamení Raka. To je i mé znamení, a lidé říkají, že když dokážeme odhodit svůj stud a zábrany, tak jsou Raci v umění a hlavně herectví skoro neporazitelní. Dokážeme zářit, ale jen jak kdy. Když máme vystoupit před úplně cizí lidi, tak můžeme zalézt zpátky do ulity. Pokud ty lidi dobře známe a věříme jim, jsme hvězdy a užíváme si to. Milujeme bavit lidi kolem sebe. To je problém, který taky často řeším. Shane ale očividně ne. Ten se dokáže ukázat rovnou celému světu. Určitě se najde i někdo kdo by zkritizoval Shanovu drzost. V klidu si utahuje z celebrit, jako například Paris Hilton, Miley Cyrus a Justin Bieber. Popravdě se mu nedivím, taky je nemusím. A on akorát pomůže tomu se jim ještě více zasmát. Shane dokázal vyhrát dokonce i Best Vlogger a Choice Web Awards. Když se podíváte do jeho osobního života, tak zjistíte, že v pubertě měl nadváhu a šikanovali ho ve škole. Také ho mlátil jeho otec, který byl alkoholik a později opustil rodinu. Má tři psy a dvě kočky, které se někdy objevují ve videích. Takže neměl lehký život, ale přesto se stále dokáže smát :)
Nemusíte ho mít rádi, ale je to těžké. Shane má v zásobě velkou zásobu témat a hlavně obličejů a kostýmů, které ukazuje světu. Lidi ho poznávají kvůli jeho typickému účesu, o kterém sám řekl, že vypadá jak holčičí XD Je to moc pěknej kluk a hlavně moc sympatickej, proto jsou jeho videa asi tak oblíbená, protože ukazuje, jak je těžké vyrůstat v dnešním světě a kolik zábavy se u toho dá užít. Takže jestli nemáte nic na práci, běžte se podívat na YouTube :)

Tekken the Piss : Hwoarrang

23. února 2011 v 14:42 | StealthKaelly |  Zajímavá videa

"No offense master, but fuck that." XD

Leo Kliesen

23. února 2011 v 14:34 | StealthKaelly |  Postavy
Jméno: Leo Kliesen
Pohlaví: oficiálně neuvedeno
Věk: 20
Kde se objevuje: Tekken
Leo se objevuje poprvé v Tekken 6, jako jedna z nových postav, která přichází do tohoto světa bojových umění a turnajů. Já která jsem vyrůstala s třetím dílem této série, tehdy na PS1, jsem se teď dozvěděla o této nové postavě a jak hra pokračuje. A tvůrci si dali záležet.
Leo je velmi zajímavá postava hned v několika věcech. Pochází z Německa, jeho táta vypadá jak Indiana Jones XD . Leo (budu ho vyslovovat jako kluka) s ním byl jako malý na hodně archeologických expedicích a právě při jedné takové jeho otec zmizel. Jeho matka ho přesto dokázala slušně vychovat a život byl poklidný a skvělý. Až do té doby, kdy je Leova matka zavražděna a Leo se domnívá, že ten dotyčný je Kazuya Mishima. Když je na to vyhlášen již šestý turnaj "Železné pěsti" Leo neváhá a přihlásí se. Protože ví, že by to mohla být jediná možnost, jak se ke Kazuyovi přiblížit dost blízko, aby se mohl pomstít, zajímavé že.
Už sám příběh o sobě je mi sympatický, a Leo je úžasná postava. Tekken je odjakživa bojová hra, rozhoduje jak dobře umíte ovládat pohyby svého bojovníka, každý má přitom svůj originální styl a šestý Tekken nabízí kupu postav. Leo bojuje čínským stylem Hakkyoku-ken (Bajiquan). Ten se mi popravdě hodně zalíbil. A pořád čekám na příležitost, si ho i sama s Leem vyzkoušet na PSP.
Další věc je, že Leo je slušný, a vypadá taky že je moc hodný a má úctu. Takový lidi se mi libí. Další věc, z mého ženského pohlledu, je moc krásný :D A jeho oblečení je taky úžasné XD A teď to kvůli čemu je Leo asi nejznámější. Tvůrci hry totiž oficiálně neurčily Leovo pohlaví, a vy si řeknete, tak to snad poznám podle pohledu. Bohužel ne. Leo je vytvořený, tak aby vás mátl na obě strany. Má ženské oči to ano, ale má plochou hruď, širší ramena, než ženy, a taky lidi začali hledat důkaz... no tam dole. Navíc v oficiálním artbooku Tekkenu 6 je zařazen mezi mužské postavy. Ve hře mu můžete přidat item pistole, a další které jsou pouze pro muže. Na druhou stranu má hlas něco mezi ženou a mužem a dabuje ho Veronica Taylor, která dabovala v anglčtině Ashe Ketchuma z Pokemonů, takže to taky moc nenapomáhá. Leo má ale také k dispozici exkluzivní úpravy vlasů, které jsou přístupné jen ženám. Jednoduše řečeno, Namco a Bandai skvěle ví jak zamotat fanouškům hlavu.
Podle oficiálních slov má být Leo postava, kterou budete mít rádi i bez určenéího pohlaví. Nevím jestli čekali tyhle dohady, a nebo je sami vyhledávahjí a klátí se u toho smíchy. Jednoduše si máte vybrat sami co Leo bude. Já si myslím že je to kluk :D A Leo je podle všeho mužské jméno. Je ale možné, že se to jednou opravdu určí, řeklo se že je to tajemství :D XD
Leo je ale i přes to úžasná postava a lidé si ho oblíbily. Pár zadků s ním, nebo jí určitě nakopete XD A já navíc soucítím s každou postavičkou, které se stalo něco špatného, a obdivuju jeho kuráž. Takže další oblíbenec do seznamu a na seznam mých bojovníků :D

Ironie a zlomyslnost herního světa

17. února 2011 v 21:27 | StealthKaelly |  Články a úvahy
Vracím se po dlouhé době na SunnyOcean, abych vám pověděla jednu zajímavou záležitost, která mě potkala dnes při hraní Sims 2. Věděla, jsem že hry si se mnou vždycky zahrávaly, ale tohle mě dostalo na nejvyšší úrovni. Asi minutu jsem jen tak zírala na monitor s otevřenou pusou a nevěřícím pohledem. 

Jestli víte něco o Sims 2, a hráli jste, víte určitě že je nehorázně těžké získat dvojčata bez hacků. Někomu to prý trvalo asi 4 měsíce. Já je taky nikdy nedostala bez hacku. A teď jsem se snažila, aby měli jen jedno dítě, jen kluka, nic náročnýho. a když to konečně přišlo, tak se objevilo, dvě děti jsou na cestě. Tehdy naskočil ten nevěřící pohled a já si domyslela jak si hra pohrála se mnou. Vždyť tohle přece není možný, jiní lidi na to čekaj jak blázni a já se k tomu nechtěně dopracuju a ještě k tomu musím zase hrát znovu, aby to děcko fakt měli. Opravdu zajímavej zážitek pro každého hráče.

Jestli máte podobný zážitek, svěřte se, aspoň se zasmějeme společně XD