Říjen 2010

Nedokončená odysea

12. října 2010 v 14:18 | StealthKaelly |  Články a úvahy
pokabu

Tak jo lidi, zase mě napadlo něco o čem bych si s vámi popovídala, a doufám, že se mi svěříte se svým názorem a pomůžete mi najít odpověď. Řekněte mi.... PROČ JE SAKRA INTERENET TAK NEÚPLNÝ?! No vážně, kam jdu tak tam najdu něco nedokončeného, "na stránce se pracuje" ano ale už dva roky bez pokroku. Pokračování příště, jo za po pěti letech slibování. Dočtete se příště, jo pošlete mi adresu. Prostě proč, proč, proč lidi nedodělávají svojí práci? Když už něco začnu, mám to dokončit, a dělat to pořádně. A když s tím skončím, tak to aspoň říct. Ale nejhůř jsou na tom asi internetové komixy a příběhy.

S komixy se to dá pochopit, protože zabírají hodně času, jsou namáhavé a vyžadují hodně péče, než vyrazí do světa. Já sama jeden nedávno kreslila, a nakonec jsem se rozhodla že bude raději v psané formě, protože prostě nemám chuť teď dělat komix, a příběh potřebuju nějak ukázat, a možná se ke komixu jednou vrátím. Ale nejvíce mě, asi zaráží Fanfiction.net.

Najdete tam kupu příběhů, hromadu, quantum všeho možného. Snad cokoliv co se kdy nějak dostalo k lidem a má to příběh se tam objevuje s příběhy které vymysleli fanoušci. A to vypadá krásně, a také to krásné je. Trávím tam dost času to přiznávám. Ale má to jednu dost důležitou a závažnou vadu.Tu, že většina těch příběhů je nedokončených. A ještě větší sranda je, že často ty fanfictiony umírají po první kapitole. Napíše se poutavý popis, aby vás navnadil, přečtete si první kapitolu, ta vás chytne a pak... nic. Nemáte v čem pokračovat, protože další kapitola není. A to je to co mě právě štve, proč lidi začínají příběh, když už mu nedopřejí ani druhou kapitolu? To je přece kruté D: Mě už bylo dokonce poblahopřáno, že mi příběhy vydržel tak dlouho, teď mám 36 kapitol napsanejch a to ve dvou jazycích. Kdyby to byl jeden dva příběhy dlouhou dobu, tak bych se nezlobila, ale tam je to skoro každej druhej!

Obdivuju ty lidi, co drží basu a vydrží jim psaní dlouho a nejlépe příběh dokončí. Pak totiž víte, že když jdete na
Write
server kde to máte rádi, tak si budete mít co počíst. Možná jsem jen hysterická pro nic a zanic, ale já bych byla vážně ráda, kdybych jednou za čas našla hodně, a dobře napsané příběhy. Protože je mi těch příběhů líto. Lidi mají talent a nevyužívají ho naplno, to přece nejde D: Doufám, že až zase nějakej dobrej najdu tak že bude celej :)

a nebo si budu muset vystačit s one shoty, který by byl asi pro takové lidi ideální :D Jen jich bude muset být , kupa XD

Pan Burns

11. října 2010 v 20:48 | StealthKaelly |  Zábava
Pan Burns
Asi si sem začnu ukládat zábavné věci, si tu udělám takovou malou knihovničku XD Jinak tady pan Burns takhle pěkně trsá z dílu "Homer na pálce", a že to byl povedený díl :D Doporučuju se podívat XD

Wall-E - Kapitán povstává :D

10. října 2010 v 21:54 | StealthKaelly |  Zajímavá videa
Kapitán lodi Axiom povstává XD Podle mě je to jedna z nejzábavnějších scén v celém filmu Wall-E XD

Space Odyssey - Hal spins you round round

6. října 2010 v 15:27 | StealthKaelly |  Videa

Pro jednou moje vlastní video, ano a berem to rázem na Vesmírnou odyseu :D