Srpen 2010

Moje účast ve hrách

31. srpna 2010 v 17:53 | StealthKaelly
Tady je seznam her, stran a postav za které hraju.

Command and Conquer - Red alert 2

- Spojenci

Command and Conquer - Red alert3

- Spojenci

Command and Conquer 3

- GDI 

Command and Conquer  4 - Tiberian Twillight

- GDI Support class

Command and Conquer - Generals

- USA

Command and Conquer - Zero hour

- General Alexander

Warcraft 3

- Noční elfové (Night elfs)

Twitter

21. srpna 2010 v 20:24 | StealthKaelly
Jo mám Twitter, takže kdo mě tam chce zastihnout, tak se běžte podívat :D


Hercules - I won't say I'm in love

7. srpna 2010 v 22:40 | StealthKaelly |  Zajímavá videa

Tohle je moc krásná písnička, a hlavně i film. Hercules je jedn z krásných klasických Disney filmů u kterých jsem vyrůstala. Ne jako dneska když řeknou, že disney je to že každej chce bejt blbou rockovou hvězdou a mít hromadu prachů. Dneska už disney skoro kvůli takovým jako je Hannah Montana ztratilo své kouzlo. A tohle je jedna z krásných vzpomínek, když Disney bylo jen krásné.

Vím že máš duši

5. srpna 2010 v 21:15 | StealthKaelly |  Novinky
soul


Dnes se mi do rukou dostalo něco úžasného. Byla jsem na výletě v našem hlavním městečku. Prošli jsme pěkně metro, hledali trasu, poté prozkoumali výstavu vláčků, Lega a podobných a věcí, a poté zašli do MCdonaldu. S tím, že se poté zastavíme v istylu. No jo Apple. a poté jsme zavítaly do obchodního domu Nový Smíchov. Kde jsme byla poprvé. a ihned mi padlo do oka knihkupectví. Jasně bylo tam spoustu obchodů s hadry a podobně, ale to mě nezajímá. Na nákup hadrů si nepotrpím. Prolezli jsme spíš videohry, hračky, jídlo, Tesco, a hlavně to knihkupectví. Chtěla jsem zjistit jestli tam mají knihu kterou jsem sháněla. A oni jí tam měli!

Vím, že máš duši - Stroje které milujeme od Jeremy Clarksona, mi doporučil kamarád a já po ní pásla. V téhle knize totiž autor píše o tom, že cítil soucit i ke strojům. A k napsání knihy ho dovedla nejspíš havárie Concordu, kdy litoval i ten stroj. Proto mě ta kniha zajímá, protože přesně tímhle oborem se já zajímám. a když jsem jí našla, s pomocí prodavačky, a měla v ruce, tak jsem kulila oči blahem. a ještě mnohem lepší bylo když mi moje babička asi po 5 minutách řekla, ať si jí vezmu XD  Páni lidi já vám byla šťastná XD Přešťastná XD Konečně si zase rozšířím knihovničku a znalosti. tu si musím rychle přečíst. A už jen po prvních dvou částech říkám, že stojí za to si jí koupit XD