Michael Knight

9. července 2010 v 17:45 | StealthKaelly |  Postavy
Jméno: Michael Knight
KR
Pohlaví: muž
Rasa: člověk
Věk: v původní sérii okolo 30, ve filmu 2008 okolo 50
Kde se objevuje: Knight Rider

Michael byl původně policista z Kalifornie, když ho ale jednoho večera i s jeho partnerem zastřelili jeho život se změnil. Na jméno Michael Long se zapomnělo, a zrodil se Michael Knight. Pro zločince noční můra, pro ty na druhé straně co s ním spolupracují nepoučitelnej magor.

Michael se po své smrti vlastně dočkal nového života, jelikož neumřel, ale zachránil ho Wilton Knight a Devon Miles. Ti mu dali novou tvář a novou šanci něco v tomhle prohnilém světě změnit. Ze začátku sice odmítal, ale poté se i s Kittem dali dohromady a začaly páchat dobro. Wilton Knight věřil, že i jeden muž dokáže něco změnit a Michael se měl stát tím mužem. Proto dostal Kitta, jako svého partnera který ho má vždy chránit. Michael a Kitt se společně stali legendou a nerozlučnou dvojkou. Když spolu brázdili kalifornské silnice. Někteří lidé si dokonce myslí že je to forma lásky a velice hlubokého přátelství.

Michael je veteránem Vietnamské války a dodneška si v sobě zachoval rebela. Jeho nový život ho nedonutil na vše zapomenout a někdy se i stávalo, že se setkal s lidmi, kteří ho jako Michalela Longa znali. nový život ho také párkrát překvapil z opačného konce. Protože zjisil, že vypadá stejně jako Wiltonův pravý syn Garthe.

Michael má velice výraznou povahu, hlavně co se týče žen. U něj zavedené klišé je že v každém městě má jinou ženu. Můžeme si i vsadit o to, že v každém městě Kalifornie s nějakou spal. Za to s vážnými vztahy má taky své zkušenosti. Michael měl kdysi milenku Stevie, které¨á se v seriálu objevuje celkem 3x. Michaela pozná a nakonec si uspořádají i svatbu, Stevie ale zastřelí. Micahel měl i tendenci kvůli ní oejít od fondace, aby jim už neohrožoval život a po její smrti byl přesvědčený to udělat, jakmile se pomstí. Přesto se vrátil.

Fanoušci ale stejně věří, že nejlepší vztah měl s Bonnie. Tu častokrát štval, pošťuchovali se a rýpali jeden do druhého. Michael dokonce ale i přizna, že k ní cosi cítít, nikdy to ale nevyšlo úplně najevo. Se svým zaměstnavatelem má taky zajímavý hádavý vztah, protože pan Devon emá chuť skousknout každou kravinu kterou Michael vyvede.

V pokračování Knight Rider 2008 se i dozvíme, že Mivhaela má syna se svou dávnou milenkou a ten pokračuje v jehopráci. Ve filmu 2000 je ukázáno, že nadaci opustil před 10 lety a Kitta nechal za sebou. to je prevít co? A když ho uvede znova do provozu, tak ho nakonec stejně opustí, aby rybařil a spravoval svoje Chevi, protože akčního život má dost.

Jeho povaha se dá vylíčit několik slovy, jako například uspěchaný, vrhající se do všeho po hlavě, neposlouchající, drzý, dotěrný - k lidem od kterých něco chce, odvážný, tvrdohlavý, a natcrdlý. Hlavně co se Kitta týče. Michael má slabost pro tradice, jako zvedat ruce na horské dráze a troubit v tunelu. a jeho velká záliba je očividně přivádět Bonnie k šílenství, a demolování Kitta a finance FLAGu. Má nehoráznou zásobu prupovídek a rčení a vždycky se usmívá. asi ví, že on je ten kdo to žehlit nebude a oni pojedou dál.

Proč jsem ho vybrala?
Takovej magor jako je on si zaslouží i hvězdu na Hollywoodkém chodníku XD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vintage gowns dress vintage gowns dress | E-mail | Web | 12. ledna 2013 v 15:26 | Reagovat

Should i get a Sony Blu-Ray participant with Google TV, or a broadband connectible blu-ray player?Can there be a big difference in addition the Google one coming when using the little keyboard thing? Is one superior to the other? Thanks.
http://www.speakdress.com

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama