Láska přece patří všem, nemyslíte lidi?

26. července 2010 v 21:24 | StealthKaelly |  Články a úvahy
Tak jak začít... Tak dobře k tomuhle tématu se klidně vyjádřím. Znáte to přece, lidi jsou divná a podivná stvoření, co jim nepřipadá normální to odsuzujou, a tak je to i v případě těch, kteří najdou štěstí v objetí stejného pohlaví. A co je na tom vlastně špatného?

Popravdě mě takový lidé nikdy nevadily, přece jsou to taky lidé a jestli vám nebo nikomu jinému nic neudělali, nemáte právo je nenávidět. Nebo to alespoň není správné. To je jako by vám někdo řekl, že je proti přírodě a nechutné, že máte třeba hnědé oči. Prostě vás odsoudit za něco na co jste hrdí. A hlavně s čím jste se narodili. Homosexualita není přece nemoc,  je to něco co lidem dala příroda. A jestli někdo řekne, že je to nechutné a odporné, tak znám a dokážu vyjmenovat i horší věci. Takže na to bacha lidi, nejdřív myslete než něco řeknete.

Jinak z tématu lásky mezi stejným pohlavím se stal i populární žánr například v Japonsku. A na internetu vůbec. Stává se že hodně lidé a většinou to jsou ženy tomuto typu lásky fandí. Vlastně je to podpora, a musím říct, že když to nepřeženou tak jsem i ráda. Lidé s jinou orientací jsou často utiskováni, ponižováni a odmítáni, a to i bez důvodně. V téhle době se už ale i možná trochu přiučili.

Na internetu se dá najít takzvaný Slash, pokud teda nezajdu už do toho Japonska a Yaoi a Yuri. Tak slash například označuje vztah dvou mužů, a sama přiznávám že jeden takový pár i podporuju já sama. Ovšem je to čistě má fantazie a tvorba, ale nestydím se za to. Přece jen každý má právo na lásku. Takže možná když jste něčeho fanda, a přidáte si ke svým oblíbeným párům i nějaký ten neobvyklý tak vám to dá i lepší pohled na takové věci.

Přece jen kdybychom tu byly všichni stejní a nebo měli jenom stejné přátelé, tak by tu byla nuda. Naučte se brát lidi kolem sebe, tak jak byste zacházeli se sebou.

Tak a já si jdu něco sepsat, zkouknout a nebo vypít a sníst :) A nebo půjdu podrbat mýho pejska za oušky :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Souhlasíte se mnou?

Ano 87.5% (7)
Možná 12.5% (1)
Ne 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama