Červenec 2010

Láska přece patří všem, nemyslíte lidi?

26. července 2010 v 21:24 | StealthKaelly |  Články a úvahy
Tak jak začít... Tak dobře k tomuhle tématu se klidně vyjádřím. Znáte to přece, lidi jsou divná a podivná stvoření, co jim nepřipadá normální to odsuzujou, a tak je to i v případě těch, kteří najdou štěstí v objetí stejného pohlaví. A co je na tom vlastně špatného?

Popravdě mě takový lidé nikdy nevadily, přece jsou to taky lidé a jestli vám nebo nikomu jinému nic neudělali, nemáte právo je nenávidět. Nebo to alespoň není správné. To je jako by vám někdo řekl, že je proti přírodě a nechutné, že máte třeba hnědé oči. Prostě vás odsoudit za něco na co jste hrdí. A hlavně s čím jste se narodili. Homosexualita není přece nemoc,  je to něco co lidem dala příroda. A jestli někdo řekne, že je to nechutné a odporné, tak znám a dokážu vyjmenovat i horší věci. Takže na to bacha lidi, nejdřív myslete než něco řeknete.

Jinak z tématu lásky mezi stejným pohlavím se stal i populární žánr například v Japonsku. A na internetu vůbec. Stává se že hodně lidé a většinou to jsou ženy tomuto typu lásky fandí. Vlastně je to podpora, a musím říct, že když to nepřeženou tak jsem i ráda. Lidé s jinou orientací jsou často utiskováni, ponižováni a odmítáni, a to i bez důvodně. V téhle době se už ale i možná trochu přiučili.

Na internetu se dá najít takzvaný Slash, pokud teda nezajdu už do toho Japonska a Yaoi a Yuri. Tak slash například označuje vztah dvou mužů, a sama přiznávám že jeden takový pár i podporuju já sama. Ovšem je to čistě má fantazie a tvorba, ale nestydím se za to. Přece jen každý má právo na lásku. Takže možná když jste něčeho fanda, a přidáte si ke svým oblíbeným párům i nějaký ten neobvyklý tak vám to dá i lepší pohled na takové věci.

Přece jen kdybychom tu byly všichni stejní a nebo měli jenom stejné přátelé, tak by tu byla nuda. Naučte se brát lidi kolem sebe, tak jak byste zacházeli se sebou.

Tak a já si jdu něco sepsat, zkouknout a nebo vypít a sníst :) A nebo půjdu podrbat mýho pejska za oušky :D

Knight Rider fanfiction - Jaelousy

17. července 2010 v 13:36 | StealthKaelly |  Fan fiction
Název: Jaelousy
Fandom: Knight Rider
Postavy: Michael a Kitt
Žánr: Humor
Autor: MoonBeam

Fan fiction je úžasnej žánr, když se dobře použije, některé lidi až pobuřuje co se z jejich oblíbených zájmů stává pod rukou fanoušků. Teď jsem ale zase jednou našla jednu skvělou fan fiction ze světa Knight Ridera.

Michael navštíví jeden z bufetů a povídá si s ostatními řidiči o tom, jestli jejich čtyřkolý a dvoukolý miláčkové mají pohlaví. A že to vypadá, že někdy žárlí. Michael se při tom začne smát, protože tu situaci zná velmi dobře a řidiči ho začínají mít za blázna, když na sebe navzájem křičí se svýma hodinkami. Kitt se nakonec tak urazí , hlavně kvůli Volvu a další známé značce že odjede a nechá Michaela jít po svých :D

Tenhle kousek se velice vyvedl, protože ukazuje moc dobře Michaelův vztah s Kittem a že jeho auto nesnese, aby řídil někoho jiného. Takže velice kvalitní zábava :D


Rating: 10/10 :D

Narozeniny :D :)

13. července 2010 v 12:04 | StealthKaelly |  Novinky
Ano dneska mám narozky :) Je mi přesně 18 let :D Takže jsem ročník 1992 a narodila jsem se 13. července. Což ze mně dělá mladou račí ženu :D Nebo spíš slečnu no XD A tak doufám, že další rok i všechny další budou jen lepší a lepší :) Přece jen 18, už je nějakej věk a právně už vás neberou jako dítěte, můžu se vdávat, mít řidičák a podobné věci xD Prostě hodně nových možností, ale na svoje dětství nezapomínám :) A taky na svůj smysl pro humor XD Takže pěkný 13. červenec 2010 a já jdu oslavit svoje narozeniny, a oufám že lidi těší a jsou rádi že tady na světě jsem :)

Happy birthday :)

The Simpsons Bart's nightmare

9. července 2010 v 22:08 | StealthKaelly |  Hry
Bart


Bart's nightmare je klasická Simpsonovská hra, která vyšla roku 1992. v Evropě a Asii byla dostupná v roce 1993, a vyšla na herní konzoly Sega Mega Drive/Genesis, Super NES. Hra byla jedna z první Simpsonovských her, a pyšnila se vysokou obtížností a skvělou hratelností.

Příběh začíná u Barta večer v pokoji, když píše úkoly do školy a přitom usne. Papíry s úkoly mu přitom vylétnou z okna a je na něm aby získal všechny listy zpět.

Hra je rozdělena do dvou částí. V jedné chodíte po ulici  hledáte listy papírů, přičemž potkáváte velké množství podivných věcí. Například chodící televizi, starou babku, trojici chuligánů, ředitele Skinnera, létající saxofony, Lízu jako vílu a podobné. V této části můžete pouze chodit ze strany na stranu a hledat papíry. Přitom se všem překážkám musíte vyhýbat, což není někdy lehké, jelikož se jich na vás hrne celá kupa. Dostanete ale i několik pomůcek na vaší ochranu a jediným únikem je nalezení papíru. To vám může trvat i půl hodiny, není totiž těžké papír dohonit ale na nějaký narazit.

Druhá část jsou mise uvnitř papírů. Těch je několik a jsou velice různorodé. V každé máte za úkol dostat se na konec mise a získat list. V jedné z misí se stanete obřím Bartem godzillou, a poté šplháte na obří mrakodrap kde vás otravuje Marge ve formě obřího motýla. A nakonec se dostanete ke gorilímu Homerovi. V další létáte jako Bartman, dále se dostanete do pekla a utíkáte jako Indiana Jones před čertem a  musíte přeskákat zasouvací kostky. V jedné plavete a v další misi bojujete dokonce i s Itchim a Schratchym. Hra je opravdu různorodá a pobaví, ale není tak lehká jak se zdá. Každá mise je totiž velice obtížná, a jelikož v době kdy byla hra vydána neexistovaly paměťové karty pro konzole, měli jste na celou hru jen jeden pokus. Jakmile jste měli game over, šli jste od znova. A tím byla hra velice těžká i s její obtížností která je vysoká.

Grafika je barevná a spíš seriálová než pixelová. Zvuky jsou nápadité a hudba vás potěší. Rozhodně vás vzhled hry nezklame :)

Tuhle hru si pamatuju už když jsem byla malá a nadšeně jí hrála, vždycky mě zabavila a po tolika letech mi teď připomíná jak jsou staré hry úžasné. Tenkrát nešlo o grafiku, ale spíš udělat skvělou hru která pobaví. A téhle se to povedlo, navíc je vlastně i vtipná :D :)

Stamps

9. července 2010 v 19:22 | StealthKaelly

Známky pro web a mně, každá věc na známce ukazuje čeho jsem fanda :D


Thanks guys :)

CZ

Cancer
Monkey
Writer

Firefox

Quilava

EDI
Disney
Pixar
Universal Studios

Dreamworks
stealth 2

knight Rider

Pokemon

The simpsons

Futurama

Brainiac

Red Dwarf

AF animated

Transformers

Garfield

crash

Warcraft 3

Spyro

Spyro

HTTYD

Hal

Grim

Achmed lol

Walter

Wall-E

Phineas and Ferb


Michael Knight

9. července 2010 v 17:45 | StealthKaelly |  Postavy
Jméno: Michael Knight
KR
Pohlaví: muž
Rasa: člověk
Věk: v původní sérii okolo 30, ve filmu 2008 okolo 50
Kde se objevuje: Knight Rider

Michael byl původně policista z Kalifornie, když ho ale jednoho večera i s jeho partnerem zastřelili jeho život se změnil. Na jméno Michael Long se zapomnělo, a zrodil se Michael Knight. Pro zločince noční můra, pro ty na druhé straně co s ním spolupracují nepoučitelnej magor.

Michael se po své smrti vlastně dočkal nového života, jelikož neumřel, ale zachránil ho Wilton Knight a Devon Miles. Ti mu dali novou tvář a novou šanci něco v tomhle prohnilém světě změnit. Ze začátku sice odmítal, ale poté se i s Kittem dali dohromady a začaly páchat dobro. Wilton Knight věřil, že i jeden muž dokáže něco změnit a Michael se měl stát tím mužem. Proto dostal Kitta, jako svého partnera který ho má vždy chránit. Michael a Kitt se společně stali legendou a nerozlučnou dvojkou. Když spolu brázdili kalifornské silnice. Někteří lidé si dokonce myslí že je to forma lásky a velice hlubokého přátelství.

Michael je veteránem Vietnamské války a dodneška si v sobě zachoval rebela. Jeho nový život ho nedonutil na vše zapomenout a někdy se i stávalo, že se setkal s lidmi, kteří ho jako Michalela Longa znali. nový život ho také párkrát překvapil z opačného konce. Protože zjisil, že vypadá stejně jako Wiltonův pravý syn Garthe.

Michael má velice výraznou povahu, hlavně co se týče žen. U něj zavedené klišé je že v každém městě má jinou ženu. Můžeme si i vsadit o to, že v každém městě Kalifornie s nějakou spal. Za to s vážnými vztahy má taky své zkušenosti. Michael měl kdysi milenku Stevie, které¨á se v seriálu objevuje celkem 3x. Michaela pozná a nakonec si uspořádají i svatbu, Stevie ale zastřelí. Micahel měl i tendenci kvůli ní oejít od fondace, aby jim už neohrožoval život a po její smrti byl přesvědčený to udělat, jakmile se pomstí. Přesto se vrátil.

Fanoušci ale stejně věří, že nejlepší vztah měl s Bonnie. Tu častokrát štval, pošťuchovali se a rýpali jeden do druhého. Michael dokonce ale i přizna, že k ní cosi cítít, nikdy to ale nevyšlo úplně najevo. Se svým zaměstnavatelem má taky zajímavý hádavý vztah, protože pan Devon emá chuť skousknout každou kravinu kterou Michael vyvede.

V pokračování Knight Rider 2008 se i dozvíme, že Mivhaela má syna se svou dávnou milenkou a ten pokračuje v jehopráci. Ve filmu 2000 je ukázáno, že nadaci opustil před 10 lety a Kitta nechal za sebou. to je prevít co? A když ho uvede znova do provozu, tak ho nakonec stejně opustí, aby rybařil a spravoval svoje Chevi, protože akčního život má dost.

Jeho povaha se dá vylíčit několik slovy, jako například uspěchaný, vrhající se do všeho po hlavě, neposlouchající, drzý, dotěrný - k lidem od kterých něco chce, odvážný, tvrdohlavý, a natcrdlý. Hlavně co se Kitta týče. Michael má slabost pro tradice, jako zvedat ruce na horské dráze a troubit v tunelu. a jeho velká záliba je očividně přivádět Bonnie k šílenství, a demolování Kitta a finance FLAGu. Má nehoráznou zásobu prupovídek a rčení a vždycky se usmívá. asi ví, že on je ten kdo to žehlit nebude a oni pojedou dál.

Proč jsem ho vybrala?
Takovej magor jako je on si zaslouží i hvězdu na Hollywoodkém chodníku XD

Day Rider

9. července 2010 v 17:39 | StealthKaelly |  Zajímavá videa

Povedená kreslená parodie na Knight Ridera. Michael konečně dostal co si zaslouží :D