Grim Reaper

16. dubna 2010 v 20:57 | Lighty |  Postavy

Grim
Jméno: Grim reaper
Pohlaví: muž
Rasa: kostlivec
Věk: Jak chcete u kostlivce co dělá smrtku určit věk? XD
Kde se objevuje: The Grim adventures of Billy and Mandy


Jestli jste si do teď mysleli, že smrtka musí být vždycky hustej frajer, kterej každého kosí a vždy zmizí v tu pravou chvíli, tak to jste ještě nepoznali Grima Reapeare.

Grim je prostě smolař. Nevím jako to jinak říct XD Jednoho dne totiž, když vykonával svou normální práci. Ano kosil lidi, tak měl odvést na onen svět jednoho malého křečka. Ten patří Billymu a ten se s Mandy svého křečka nechtěl jen tak vzdát. A tak vyzvali samotného Grima, ať se s nimi utká ve hře. Grim jako kostlivec, je velmi hubený o ohebný. A tak vybral hru, která mu jde nejlíp. Podlézání tyče. Bohužel i  ta prohrál, a jako cenu pro děti se musel stát jejich nejlepším přítelem. Alespoň tak to nazvali. Lepší název je totiž otrok, a to doslava XD

Grim od té doby žije v Endsvillu s jeho ot... ehm přáteli. Ti ho přitom nesmírně využívají, domestikují a tahají do nejrůznějších problémů. Grim je někdy velmi konzervativní osobnost, a když někdy vidítě jeho výraz tak se musíte smát. Grim je totiž velmi komediální postava. Spolu s Mandy komentuje Billyho idiotismus, a popravdě je mu šuma fuk co se těmd ěckám stane, protože to by pro něj znamenalo svobodu. A proto se někdy chová jako pěknej šmejd.

Grim má očividně velikou škálu zájmů, protože například měl za sen být modelem pro reklamy plavek. Což se mu jednoho dnes splnilo, no ne tak úplně. Nazávěr si povídal s klacíky jako Billy. Můžeme ho vidět v kuchařské zástěře, golfovém úboru a dalších podobných oblecích. Jednou měl dokonce i vlastní TV show. A tím seznam nekončí. A můžeme klidně říct, že vždy měl ohromnou smůlu a ponížení. Ale přesto se někdy usmívá a směje, a když ano tak je to pekelný smích. Protože potěšení mu dělá utrpení druhých.

Přesto se musíte smát vy jemu :D Přesto ho často vidíte veselého a vy z toho máte taky srandu.

Proč jsem ho vybrala?

Jednoduše tuhle postavu miluju XD Jednoduše geniální postava, běžte se přesvědčit XD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama