Březen 2010

HAL 9000 Vs Sgt. Hartman

17. března 2010 v 21:35 Zajímavá videa

Sranda musí bejt a tohle video se povedlo :D Ne není ode mě, ale Hal to sežantovi nandal :D

Stealth 2 - Small and cute

17. března 2010 v 21:29 | Lighty
small and cute
Taková chibi malůvkaode mě :D

Spřátelené weby/Affiliates

15. března 2010 v 18:23 | StealthKaelly
Tumblr verze tohoto webu, sbírka různejch blbinek a umění

Web vytvořený pro můj komix.

Partner in crime

Web mého životního partnera o vojenství, politice, kultuře a dalších tématech

Blog jedné z mých nejbližších přátel, kterou baví naše politická situace a naprosto žere Chorvatsko.


Info

15. března 2010 v 18:06 | StealthKaelly
Tohle místo prakticky slouží jako skladiště mých podivných nápadů, pokusů o uměleckou tvorbu, myšlenek o lidech a událostech života, videí, zápisů do deníku a spousty dalších podivných věcí. Řeknu jen tohle, nedělejte tu bordel a bavte se.

Pokemon Heart Gold/Soul Silver - Johto čeká!

12. března 2010 v 16:43 | Lighwild


Jednoduše, ÚŽASNÁ HRA! Teď vám vysvětlím své nadšení. Johto jako region jsem vždy milovala, protože byl a je svěží a nový, a má spoustu skvělých pokemonů a příležitostí jak se vyřádit. A také skvělé startery. Můj úplně nejmilovanější pokemon je Quilava. Takže druhé vývojové stádium Cyndaquila, kterého si tu můžete na začátku zvolit. Pokud víte něco o pokemonech, nejen jako seriálu, tak víte že Heart gold a Soul silver jsou remakované verze původních Gold a Silver her. A navíc v sobě mají i třetí verzi - Crystal. Protože se v nich můžete honit i za legendárními psy, kteří byly přidáni v Crystal.


Tak jak to vlastně zčíná, tak jako v každé Pokemon hře začínáte ve svém rodném městě - v regionu Johto je to New Bark Town. Myslím, že se tomu říká město kde vanou nové začátky, nebo nějak tak. A tam si zvolíte svého prvního pokemona. v mém případě Cyndaquila. Toho si vždycky pojmenovávám jako Justina, ale protože japonská patchlá verze vám nabízí jen 5 písmenek, tak jsem to zkrátila na Justy. Se svým novým partnerem potom musíte zajít k Mistru Pokemonovi, aby jste se také setkaly s profesorem Oakem, a pan pokemon vám předá vejce. Když vyjdete z domu, tak vám volá profesor Elm. ano od něj máte svého pokemona, a také máte už Poke gear, který dostanete od mámy. Je to vlastně telefon, s mapou a poté umí i další věci. Užitečná věcička. A Elm vám volá abyste se okamžitě vrátily do New Bark Townu. Cestou zpět narazíte na kluka s červenými vlasy, který proti vám použije jednoho ze starterů, v mém příadě Totodila. Porežte ho a zpátky u Elma se dozvíte, že z laboratoře byl ukraden jeden z pokemonů. A že ten kterého jste potkali je ten zloděj. Předáte vejce, a Elm vám řekne ať se vydáte na ligu. Poté dostanete pokedex. S tím že řeknete mamce, že jdete do světa a budete někdy potkávat vašeho souseda s Marillem se můžete vydat na cestu.

Hra má nádhernou DS grafiku a hudbu, a spoustu nových vychytávek se kterými se nudit nebudete. Jedna z nejlepších je že se vrátili tak trochu k Yellow verzi a váš pokemon vás všude následuje. Ten který je u vás první v partě chodí za vámi a můžete s ním mluvit, což je podle mě úžasné a pěkné. Vytváří to pocit že jste vážně trenér. Také byly vylepšeny všechny původní aspekty Johto regionu. Třeba co se týče vyrábění speciálních pokemonů od Kurta. A jak to tak vypadá tak namísto soutěží, které jsou v ostatních regionech, tady jsou trochu sportovní soutěže - nebo minihry jak tomu někdo říká.


Budete brázdit Johto region, který má jako každý svoje speciality a legendární pokemony. Někteří lidé říkají, že tahle generace byla přitom zatím nejlepší. K hlavním legendárním sem patří Lugia a Ho-Oh. A podle vaší verze budete oba moct chytit, ale každého jinak podle verze. Jednoho dřív, druhého později. Poté je tu Celebi. Stejně jako Mew, Jirachi, a Mesprit, Azelf, Uxie, Shaymin, a Manaphy je jeden z těch mini legendárních pokemnů. A pak tu máme tři legendární psy. Celý region má vlastně svůj příběh. Lugia je strážce moří, velká bílá a modré vodní bestie :D Ale jinak úžasnej pokemon. Ho-OH je strážce oblohy a duhový pokemon. Kde je duha tam je. To Ho-OH stvořil 3 legendární psy. Ohnivého Enteie, bleskového Raikou, a vodního Suicuna. Celý tento příběh je spojen se dvěma věžma. Celebi je ochránce lesa. Ale jak už to bývá, tak můžete po čase pochytat i legendární z jiných regionů.

Stejně jako ostatní hry i tyto mají své exkluzivní kousky. Kvůli tomu jsem musela vybrat Heart Gold, i když jsem chtěla původně hrát Soul Silver, protože v Soulu nechytíte Phanpyho. Ti co vlastní DS se také můžou těšit na Poke Walker. S tím si svoje pokemony opravdu můžete nosit kdekoliv.

Takže snad se vám menší recenze líbila, a zahrajete si :) Tak hurá do Johta!